In calitate de amator/pasionat
Căutarea a găsit 1 rezultat
- 04 Feb 2010, 22:24
- Forum: Ceasornicar.ro
- Subiect: Intalnirea anuala ceasornicar.ro | Moeciu | 2010
- Răspunsuri: 157
- Vizualizări: 161094
Re: Intalnirea anuala ceasornicar.ro | Moeciu | 2010
Salutare!
In calitate de amator/pasionat
, ma primiti si pe mine doar in vizita, sa asist la prezentarile pe care o sa le faceti?
In calitate de amator/pasionat