+1 pentru nautica.
Arata cadranul mai interesant.
Căutarea a găsit 18 rezultate
- 26 Feb 2015, 09:21
- Forum: SOS - Ghidul cumparatorului - Goana dupa ceasuri
- Subiect: Alegere ceas
- Răspunsuri: 6
- Vizualizări: 4903
- 24 Feb 2015, 09:04
- Forum: SOS - Ghidul cumparatorului - Goana dupa ceasuri
- Subiect: Marime Vostok Expedition
- Răspunsuri: 9
- Vizualizări: 4845
Re: Marime Vostok Expedition
Descrierea cesului a fost gresita are diametrul de 43 mm
Arata excelent la mana pentru un ceas sport...
In schimb vreau sa schimb cureaua...de la ora10 daca o achizitionez ei o schimba contracost sau gratis?
Arata excelent la mana pentru un ceas sport...
In schimb vreau sa schimb cureaua...de la ora10 daca o achizitionez ei o schimba contracost sau gratis?
- 21 Feb 2015, 21:54
- Forum: SOS - Ghidul cumparatorului - Goana dupa ceasuri
- Subiect: Marime Vostok Expedition
- Răspunsuri: 9
- Vizualizări: 4845
Re: Marime Vostok Expedition
Pare okey...la prima vedere cum ai spus tu...
Dar pentru o incheietura cu circumferinta de 19 cm ce ceas cu diametru maxim da bine? Exista vreo regula ca la manerele de la rachetele de tenis
)?
Dar pentru o incheietura cu circumferinta de 19 cm ce ceas cu diametru maxim da bine? Exista vreo regula ca la manerele de la rachetele de tenis
- 21 Feb 2015, 21:35
- Forum: SOS - Ghidul cumparatorului - Goana dupa ceasuri
- Subiect: Marime Vostok Expedition
- Răspunsuri: 9
- Vizualizări: 4845
Re: Marime Vostok Expedition
2432 Vostok Rusia - mecanismul...
Si totusi...partea cu dimensiunile nimeni nu ma lamureste...
Si totusi...partea cu dimensiunile nimeni nu ma lamureste...
- 21 Feb 2015, 21:14
- Forum: SOS - Ghidul cumparatorului - Goana dupa ceasuri
- Subiect: Marime Vostok Expedition
- Răspunsuri: 9
- Vizualizări: 4845
Re: Marime Vostok Expedition
Inteleg.... dar lamureste-ma la partea cu marimea.
- 21 Feb 2015, 20:54
- Forum: SOS - Ghidul cumparatorului - Goana dupa ceasuri
- Subiect: Marime Vostok Expedition
- Răspunsuri: 9
- Vizualizări: 4845
Marime Vostok Expedition
Salutare Am o oferta pentru un vostok expedition automatic ( mecanism japonez 32 rubine ) la 550 lei merita? Problema mea este ca am o incheietura cu o circumferinta de 19 cm iar diametrul cadranului este de 47 mm iar grosimea carcasei este de 17.5 mm. Oare nu va "nesimtit" de butucanos la...
- 17 Feb 2015, 17:56
- Forum: SOS - Ghidul cumparatorului - Goana dupa ceasuri
- Subiect: Ceas Certina DS Podium SH
- Răspunsuri: 4
- Vizualizări: 3539
Re: Ceas Certina DS Podium SH
Multumesc tuturor.
- 15 Feb 2015, 08:49
- Forum: Cumparari
- Subiect: Cumpar ceas automatic Certina - Atlantic
- Răspunsuri: 4
- Vizualizări: 3390
Cumpar ceas automatic Certina - Atlantic
Caut sa cumpar ceas automatic certina sau atlantic?
Buget maxim 1500 lei.
Astept ofertele voastre.
Buget maxim 1500 lei.
Astept ofertele voastre.
- 13 Feb 2015, 20:31
- Forum: Donatii
- Subiect: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro
- Răspunsuri: 49
- Vizualizări: 68987
Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro
Mai ai vreun voucher?
Vreau sa iau un ceas zilele acestea. Mersi
Vreau sa iau un ceas zilele acestea. Mersi
- 13 Feb 2015, 19:34
- Forum: SOS - Ghidul cumparatorului - Goana dupa ceasuri
- Subiect: Ceas Certina DS Podium SH
- Răspunsuri: 4
- Vizualizări: 3539
Ceas Certina DS Podium SH
Salutare Am gasit second hand urme minime de uzura alaturi de factura si toate cele acest ceas: http://www.bb-shop.ro/ceas-de-mana-barbatesti-certina_ds_podium_chrono-10-11124-4.html la suma de 700 lei cu vechime de 1 an jumatate abia purtat. Merita? daca da cum si unde sa il duc la verificat. Astep...
- 11 Feb 2015, 18:04
- Forum: SOS - Ghidul cumparatorului - Goana dupa ceasuri
- Subiect: Ceas de calitate in buget!
- Răspunsuri: 17
- Vizualizări: 9089
Re: Ceas de calitate in buget!
Pai am in vedere:
DS Podium Quartz
DS Podium Automatic
DS Podium TITANIUM
DS Podium Quartz
DS Podium Automatic
DS Podium TITANIUM
- 10 Feb 2015, 22:31
- Forum: SOS - Ghidul cumparatorului - Goana dupa ceasuri
- Subiect: Ceas de calitate in buget!
- Răspunsuri: 17
- Vizualizări: 9089
Re: Ceas de calitate in buget!
Despre cesurile certina ce parere aveti?
Fie ca sunt pe Quartz sau Automatice, din ce am tot vazut au carcase din materiale de calitate...si par mai bine facute.
Multumesc
Fie ca sunt pe Quartz sau Automatice, din ce am tot vazut au carcase din materiale de calitate...si par mai bine facute.
Multumesc
- 01 Feb 2015, 20:43
- Forum: SOS - Ghidul cumparatorului - Goana dupa ceasuri
- Subiect: Ceas de calitate in buget!
- Răspunsuri: 17
- Vizualizări: 9089
Re: Ceas de calitate in buget!
Ceasul din link 3 pare foarte frumos. Maine dau o fuga la B&B la probe...
Multumesc
Multumesc
- 01 Feb 2015, 18:26
- Forum: SOS - Ghidul cumparatorului - Goana dupa ceasuri
- Subiect: Ceas de calitate in buget!
- Răspunsuri: 17
- Vizualizări: 9089
Re: Ceas de calitate in buget!
A okey... multumesc de lamurire
Dar este bun ?
Dar este bun ?
- 01 Feb 2015, 18:11
- Forum: SOS - Ghidul cumparatorului - Goana dupa ceasuri
- Subiect: Ceas de calitate in buget!
- Răspunsuri: 17
- Vizualizări: 9089
Re: Ceas de calitate in buget!
Nu ceas mecanic... nu acum cel putin.
De asta ce parere aveti?
http://www.bb-shop.ro/ceas-de-mana-barb ... matic.html
Pot sa mai strang pt ca momentan depaseste bugetul.
De asta ce parere aveti?
http://www.bb-shop.ro/ceas-de-mana-barb ... matic.html
Pot sa mai strang pt ca momentan depaseste bugetul.