Căutarea a găsit 2 rezultate
- 04 Ian 2016, 12:59
- Forum: SOS - Ghidul cumparatorului - Goana dupa ceasuri
- Subiect: Orient 60th anniversary
- Răspunsuri: 121
- Vizualizări: 52415
Re: Orient 60th anniversary
Încă ceva, că vad că nu mai pot modifica mesajul anterior: la „Costum details” pe Shipito am pus 49$ și am bifat Gift, la fel ca și domnul de mai sus.
- 04 Ian 2016, 12:49
- Forum: SOS - Ghidul cumparatorului - Goana dupa ceasuri
- Subiect: Orient 60th anniversary
- Răspunsuri: 121
- Vizualizări: 52415
Re: Orient 60th anniversary
Salutare. Am cumpărat și eu un ceas prin acest serviciu, Shipito.com și sunt foarte mulțumit. Nu postez pentru a face reclama la vreo firmă, ci pentru a ajuta și alți oameni deoarece și pe mine m-a ajutat foarte mult acest topic. Totul a decurs în felul următor: Mi-am creat un cont pe Shipito.com, a...