Avand in vedere ca este apreciat topicul "Divere pe curele de piele", m-am gandit sa pornesc un topic mult mai firesc pentru ceasurile diver.
Asadar, va invit stimati colegi forumisti sa postam cat mai multe poze cu ceasuri diver in elementul lor natural: APA.
Sper sa fac cat mai multe "valuri" cu acest topic
Costine, ceasurile ca ceasurile dar pozele... Cred ca ai putea sa vinzi si Vostok la pret de elvetian cu asemenea poze si prezentari.
Gata, promit sa nu mai poluez topicul decat cu poze la nivelul marii...sau apei.