Divere in ... apa :)

Ceasuri care se preteaza activitatilor dure, unde o rezistenta sporita este necesara.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
costin_barzon
Mesaje: 170
Membru din: 08 Feb 2009, 15:10
Localitate: Bucuresti
Contact:

Divere in ... apa :)

Mesaj de costin_barzon »

Avand in vedere ca este apreciat topicul "Divere pe curele de piele", m-am gandit sa pornesc un topic mult mai firesc pentru ceasurile diver.
Asadar, va invit stimati colegi forumisti sa postam cat mai multe poze cu ceasuri diver in elementul lor natural: APA.
Sper sa fac cat mai multe "valuri" cu acest topic :)
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imi plac ceasurile :D
Avatar utilizator
otvos-bruno
Mesaje: 1816
Membru din: 17 Oct 2010, 21:45
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Divere in ... apa :)

Mesaj de otvos-bruno »

Imagine

Imagine

Imagine
https://www.facebook.com/otvos.bruno.photography/

"Simplitatea este sofisticarea extremă."
Leonardo da Vinci
Avatar utilizator
Verzone
Mesaje: 507
Membru din: 02 Feb 2012, 23:25
Localitate: Cluj Napoca

Re: Divere in ... apa :)

Mesaj de Verzone »

Costine, ceasurile ca ceasurile dar pozele... Cred ca ai putea sa vinzi si Vostok la pret de elvetian cu asemenea poze si prezentari.
Gata, promit sa nu mai poluez topicul decat cu poze la nivelul marii...sau apei.
andrei.ionut
Mesaje: 64
Membru din: 28 Aug 2012, 13:01

Re: Divere in ... apa :)

Mesaj de andrei.ionut »

foarte tari pozele,nici ceasurile nu sunt mai prejos!

prima baie pe anul acesta,fara mine :))

Imagine
andrei.ionut
Mesaje: 64
Membru din: 28 Aug 2012, 13:01

Re: Divere in ... apa :)

Mesaj de andrei.ionut »

...nu pot edita

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
best_x_treme
Mesaje: 352
Membru din: 22 Noi 2010, 20:36
Localitate: Piatra Neamt

Re: Divere in ... apa :)

Mesaj de best_x_treme »

superbe pozele :), poate imi iau si eu un diver...
Aurel
Mesaje: 20
Membru din: 31 Ian 2013, 11:46

Re: Divere in ... apa :)

Mesaj de Aurel »

Super frumoase , intr-adevar.... Totusi , Costin are si "materie prima" ...
ecl
Mesaje: 78
Membru din: 03 Ian 2012, 23:37
Localitate: Arad, Timisoara

Re: Divere in ... apa :)

Mesaj de ecl »

F. bun topicul ... :)

Cum pana la vara mai e ceva, o sa le bag in vana la scaldat si pozat. :lol:
adl
Mesaje: 1700
Membru din: 01 Iun 2008, 21:19

Re: Divere in ... apa :)

Mesaj de adl »

Postez si eu cateva poze mai vechi:
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Ducu
Mesaje: 77
Membru din: 09 Dec 2013, 10:10
Localitate: Bucuresti

Re: Divere in ... apa :)

Mesaj de Ducu »

SIN U1-ul arata divin. In mediul lui. Felicitari!
Scrie răspuns