Ceasornicar.ro

Totul despre ceasuri !
Acum este 18 Mai 2024, 20:55

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Reguli forum


Accesează link-ul pentru a putea vedea regulile forumului



Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 19 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Vand numar de postari
MesajScris: 13 Mai 2016, 19:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iun 2008, 16:23
Mesaje: 1564
Localitate: Bucuresti
catalin.v scrie:
...
Ideea lui Grig mi se pare foarte buna, 1.
.....
Fireste ca vin si eu cu o propunere: orice user care doreste sa vanda ceva pe acest forum, sa trimita un MP lui Claudiu sau moderatorilor prin care sa solicite acceptul; 2.
daca i se ofera, inseamna ca cei ce i-au dat voie considera ca acel user are un aport, o valoare sau o seriozitate care sa ii permita asta. .....


1. Idea lui Grig nu mi se pare buna legal !(eu ne-avand pregatire juridica de nici un fel). Daca Claudiu o accepta ....sper ca o face in urma consultarii cu un avocat pe care il stie mai de mult si nu i-a fost recomandat pe net.
2. Claudiu este ocupat cu repararea ceasurilor noastre, nu cu numararea/ analizarea posturilor cuiva proaspat membru al forumului care vrea sa vanda o curea de brontozaur cu 20/ 200/ 2000 lei.

_________________
Homo suus fortuna faber est.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vand numar de postari
MesajScris: 13 Mai 2016, 22:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 19 Dec 2014, 20:38
Mesaje: 85
Imi permit si eu o intrebare, legata cumva de subiect. Am pus de vreo 2 ori intrebari legate de ceasuri aflate la vanzare. Ultima data chiar am intrebat ce model este mai exact intrucat nu am reusit sa-l gasesc nicicum. Deci cat se poate de on-topic si fara intentii "ascunse", fiind pur si simplu interesat sa cumpar acel ceas. Dar mi s-au sters de fiecare data. Am citit regulamentul cu atentie (sper) dar nu am gasit nicaieri stipulat ca nu am voie sa fac asa ceva. E ceva ce-mi scapa?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vand numar de postari
MesajScris: 13 Mai 2016, 22:31 
Neconectat

Membru din: 27 Sep 2009, 19:51
Mesaje: 2349
Localitate: Sibiu Transilvania
O solutie simpla ar fi, desfiintarea totala a sectiunii ,,vanzari,,
Altii, prin alte parti, au desfiintat demult sectiunea (si nu au mai reinfiintat-o, semn ca e mai bine fara)
Zic si eu, nu dati cu pietre :lol:
ps : n-are timp Claudiu de numarat postari si de facut politie...si de primit 1 leu de la Caracal si 2 lei de la Tecuci (sper ca ideea-i o gluma!)

_________________
Imagine


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vand numar de postari
MesajScris: 14 Mai 2016, 00:19 
Neconectat

Membru din: 16 Iul 2010, 22:32
Mesaje: 1855
Localitate: Tulcea
impala2328 scrie:
O solutie simpla ar fi, desfiintarea totala a sectiunii ,,vanzari,,
Altii, prin alte parti, au desfiintat demult sectiunea (si nu au mai reinfiintat-o, semn ca e mai bine fara)

Nu stiu ce sa spun.....de exemplu prefer sa cumpar un ceas de la unul dintre colegii Ceasornicar.ro decat de la un oarecare care vinde pe OLX sau CDM.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 19 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România