Acum este 23 Feb 2020, 12:41

Ora este UTC + 1 [ DST ]

Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 32 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Ceasuri de vanzare/schimb
MesajScris: 02 Aug 2011, 20:53 
Neconectat

Raymond Weil - 1000 lei
Se adauga Tissot Le Locle, in stare impecabila estetica si functionala, safir fata-spate, ETA 2824, bratara metalica (am si restul de zale) ceasul nu are decat mici zgarieturi insesizabile cu ochiul liber decat cu un zoom maxim la aparatul foto.Ceasul a fost acum 2 ani din SUA (am acte, carticele, card de garantie, dar nu mai este valabila si cutie) Pret 950 lei - usor negociabil.

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Se adauga:
Seiko Monster, ceas impecabil din punct de vedere estetic si de functionare, cumparat in luna martie 2011, vine insotit de cutie, certificat de garantie internationala, restul de zale. De asemenea, ceasul contra unei sume totale de 700 lei vine insotit si cu o bratara oricginal Monster nedesfacuta, cu folia pe ea. Pretul ceasului fara bratara dublur este de 600 lei. Pentru cine este intersat de bratara, pretul ei este de 200 lei.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Imagine

Seiko chronograph vintage, finalul anilor 60 incepultul anilor 70, mecanism automatic 6139, merge impecabil, iar starea estetica este exceleneta. Bratara este originala. Pret 450 lei
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Longines Le Grandes Presence, automatic, eta 2892, suflat cu aur, geam de safir, vine insotit de cutia originala, supra cutia, manualul de utilizare. Cureaua nu este originala, diametru 35 mm, ceasul este impecabil din pct de vedere al functionarii cat si estetic. Pret 1500 lei, usor negociabil
Imagine

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Sus

Subiectul mesajului: Re: Ceasuri de vanzare/schimb
MesajScris: 09 Aug 2011, 07:38 
Neconectat

Ceasuri noi postate.
Daca se poate ca un moderator sa imi editeze anuntul ar fi minunat. Mai am la vazare: Tissot Le Locle pe negru, Raymond Weil, Seiko Black Monster, Seiko chronograph, Longines Le Grandes Presence. Preturile sunt usor negociabile, in limita bunului simt.

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 32 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 1 [ DST ]