Ceasornicar.ro

Totul despre ceasuri !
Acum este 28 Mar 2024, 11:19

Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 9 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: ajutor pentru Domnul Ninulescu
MesajScris: 03 Ian 2015, 22:25 
Neconectat

Membru din: 22 Apr 2014, 14:09
Mesaje: 1336
Buna seara tuturor. Citind in seara asta despre Domnul Ninulescu,despre situatia dansului, mau trecut
lacrimile si m-am hotarat al ajuta.Nu stiu cum sa procedez,dar am aceste 4 ceasuri, pe care le pun
la vanzare iar bani vreau sa ajunga la Domnul Ninulescu,rog ajutor cum sa procedez.
Mentionez --EU NU VREAU SA PUN MANA PE NICI UN BAN--nici nu va cer o suma anume pe ceasuri.
Cel care vrea un ceas sau toate sa puna bani in contul Domnului Ninulescu (sincer nu stiu cum sa
procedez)cer ajutor Domnului Mihai Cerbu s-au altcuiva care stie procedeul. Nicola56.

2 ceasuri--Poljout cu alarma-18 jewels--FUNCTIONALE

1 Timex--FUNCTIONAL

1 Auto--FUNCTIONAL


Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ajutor pentru Donul Ninulescu
MesajScris: 03 Ian 2015, 23:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Aug 2011, 15:28
Mesaje: 264
Localitate: Bacau
Oricine doreste sa-l ajute pe colegul nostru Ninulescu, poate depune bani in contul de la CEC Bank : RO40 CECEC 001946236885811, titular Florin June.

Dl Nicola, sa ne spuneti cat doriti pentru fiecare ceas in parte sau pentru tot lotul. Cumparatorul se angajeaza sa depuna banii in contul lui Florin, sa prezinte dovada ca s-a facut depunerea (sau confirmare Florin), iar apoi dvs expediati ceasul/ceasurile.

Din pacate observ cu tristete ca sunt foarte putini colegi care vor sa mai intinda o mana de ajutor. Poate gresesc eu si unii fac fapte frumoase din umbra anonimatului...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ajutor pentru Donul Ninulescu
MesajScris: 04 Ian 2015, 00:20 
Neconectat

Membru din: 22 Apr 2014, 14:09
Mesaje: 1336
Cine vrea un ceas s-au toate ceasurile sa faca oferta aici pe forum,nu conteaza cat (CAT IL LASA INIMA)

Ajutam un om necajit(neajutorat) nu facem altceva. Multumesc Ceasornicar.ro cat si dumneavoastra tuturor.

Raspuns la intrebarea unui coleg---Calibrul la cele 2 Polioturi =2612-1.

Stima si respect. Nicola56.



" In viata po-ti pacali o singura data " Emil Nicola.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ajutor pentru Donul Ninulescu
MesajScris: 09 Ian 2015, 00:28 
Neconectat

Membru din: 29 Dec 2014, 16:29
Mesaje: 17
Localitate: craiova
Sunt nou pe forum le-as dori eu din toata inima pt colectia mea dar nu stiu cat fac daca am bani pentru ele si daca e sa pun cat pot sa nu va incurc in incercarea dumneavoastra si a noastra care ar fi suma pentru ele?va multumesc


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ajutor pentru Domnul Ninulescu
MesajScris: 09 Ian 2015, 22:57 
Neconectat

Membru din: 22 Apr 2014, 14:09
Mesaje: 1336
V-am rugat, daca cineva vrea ceasurile, sa puna in contul donului Ninulescu -CIT IL LASA INIMA-
Nu este obligat nimeni. M-au intrebat colegi de pe forum cat vreau pe ceasuri. Eu nu vrea nimic.
Cine pune 140 lei in contul domnului Ninulescu, eu pun ceasurile la posta persoanei respective,
daca nu se gaseste nimeni pana joi seara(15 -01-2015) nu am decat sa le trimit domnului Ninulescu prin posta
vineri dimineata.Eu asa consider ca este bine,nu cred ca trebuie aceste ceasuri sa stea 7-8 luni la donatii.
Tinand cont -toate ceasurile sunt functionale (inclusiv alarma la cele doua)cred ca merita bani.
Nu este ceva obligatoriu --Este o rugaminte pentru -Ajutorul domnului NINULESCU, Va multumesc tuturor.

Stima si respect. Nicola56.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ajutor pentru Domnul Ninulescu
MesajScris: 12 Ian 2015, 00:17 
Neconectat

Membru din: 22 Apr 2014, 14:09
Mesaje: 1336
Domnule Ninulesc, daca pana joi seara nu vrea nimeni aceste ceasuri,si sante-ti de acord, le pot trimite noului sosit
domnului Bizoibogdan cu suma oferita de dansul de -80 lei. Atat are disponibil,tinand cont ca este nou venit
printre noi (si foarte tanar)putem face doua gesturi deodata.(nu-mai cu acordul dv-stra)

Stima si repect. Nicola56. " In viata poti pacali o singura data--deja a doua oara ti-sa dus dalgu"


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ajutor pentru Domnul Ninulescu
MesajScris: 12 Ian 2015, 01:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 24 Apr 2011, 22:38
Mesaje: 469
Localitate: Simeria - Hunedoara
Va multumesc mult d-le Nicola pentru gestul d-voastra !
Sigur ca sant de acord cu ceea ce ati spus si ma bucur ca odata cu mine va fi
bucuros si stimatul coleg Bizoibogdan ca isi va adauga la colectie cateva piese !


Toata stima pentru d-voastra d-le Nicola, ati facut o multime de fapte bune de cand santem colegi aici pe acest forum,
in zilele noastre acest lucru este din ce in ce tot mai rar !

_________________
https://florinjune.wordpress.com/povestea-mea/
SO tell me where shall I go? To the left, where nothing's right? Or to the right, where nothing's left?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ajutor pentru Domnul Ninulescu
MesajScris: 13 Ian 2015, 18:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 24 Apr 2011, 22:38
Mesaje: 469
Localitate: Simeria - Hunedoara
Acum cateva minute suma de bani de la colegul Bizoibogdan a ajuns in contul meu !

Va multumesc mult inca odata !

_________________
https://florinjune.wordpress.com/povestea-mea/
SO tell me where shall I go? To the left, where nothing's right? Or to the right, where nothing's left?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ajutor pentru Domnul Ninulescu
MesajScris: 13 Ian 2015, 18:54 
Neconectat

Membru din: 22 Apr 2014, 14:09
Mesaje: 1336
Sant bucuros ca v-au ajuns bani in cont domnule Ninulescu, iar domnului Bizoibogdan un (Bravo) sunama
-0786986490- Stima si respecr. Nicola56.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 9 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România