Aradora | Victoria Arad

Ceasuri Romanesti si pentru Romania
Scrie răspuns
catalin.v

Re: Aradora | Victoria Arad

Mesaj de catalin.v »

Ploiesteanul2015 scrie:Colecţia mea Precizia, Victoria, Aradora :)
...
Ce părere aveţi ?
Proasta :lol: dar e un bun inceput :wink: !
Nu disting mare lucru decat niste ceasuri ''la hurta''.
Poate ar fi mai potrivita poza pentru calendar 2019 :lol: ?
Lasand gluma la o parte dar pastrand ideea, cred ca o poza ''studiata'' de cineva care are cu ce si se mai si pricepe - asupra unuia din ceasurile d-stra - chiar ar putea fi intre copertile calendarului ceasornicar!
" Pai nu ti-am spus ca n-am? Ce sa-ti fac eu daca n-am? De unde sa dau? N-am!"
Ploiesteanul2015

Mesaj de Ploiesteanul2015 »

La hurta ?
Vizitaţi Muzeul Ceasului PLOIEŞTI http://www.cartileploiestiului.wordpres ... l-ceasului :mrgreen:
theidle86

Mesaj de theidle86 »

Puteti sa stati linistiti in legatura cu "Ploiesteanul2015", sigur nu vrea sa faca numarul de postari ca sa vanda apoi aici. E vorba despre Robert Codescu, a avut cont cu numele asta si aici pe forum, are si 10-15 bloguri, si multe multe aproape ceasuri, asa spameaza el, nu e rau intentionat. Era bine daca intelegea ca 3 bloguri si 50 de ceasuri sunt mai bune decat 15 bloguri si 300 de ceasuri...Dar chiar nu am nimic cu el, doar va anuntam ca despre el este vorba. Daca o sa cautati "Robert Codescu" pe google, o sa gasiti si colectia de ceasuri si subiecte despre Ploiesti si tot. Bafta!
Ploiesteanul2015

Mesaj de Ploiesteanul2015 »

theidle86 scrie:Puteti sa stati linistiti in legatura cu "Ploiesteanul2015", sigur nu vrea sa faca numarul de postari ca sa vanda apoi aici. E vorba despre Robert Codescu, a avut cont cu numele asta si aici pe forum, are si 10-15 bloguri, si multe multe aproape ceasuri, asa spameaza el, nu e rau intentionat. Era bine daca intelegea ca 3 bloguri si 50 de ceasuri sunt mai bune decat 15 bloguri si 300 de ceasuri...Dar chiar nu am nimic cu el, doar va anuntam ca despre el este vorba. Daca o sa cautati "Robert Codescu" pe google, o sa gasiti si colectia de ceasuri si subiecte despre Ploiesti si tot. Bafta!
1) 15 bloguri NICIODATĂ :mrgreen:
2) Colecţia mea de ceasuri aici http://www.colectieceas.blogspot.com
3) PLOIEŞTI întotdeauna cu dragoste :roll:
4) NU vând ceasuri :)
5) Întrebaţi-mă :?:
Vizitaţi Muzeul Ceasului PLOIEŞTI http://www.cartileploiestiului.wordpres ... l-ceasului :mrgreen:
rich1974

Mesaj de rich1974 »

Salut! Am si eu un 'cias" aradora cu patru rubine si as vrea sa stiu si eu ce ritm are, ca vreau sa il ajustez cu aplicatia clock tuner.
va multumesc mult!
Scrie răspuns