Achraf scrie:.....Cât despre vise, lasă-le sa zburde, de ce nu? Sănătate și noroc!
....da,sa zburde.Macar atat.Multumesc asemenea!
NU NU, sa zburde cu folos Imi amintesc de o tanara speranta a forumului care
cumpara Doxa California (cred)......acum 6-7 ani.......deci.....eu te vad la mana cu ceva din
lista de mai sus pentru 2022 Sporrrrrrrr!!!
"If you wear what you love, you've made a good choice!"
"Cand am plecat, v-am lasat saraci si prosti! Cand m-am intors v-am gasit si mai saraci si mai prosti!"
(C. Brancusi)
Doxa California....daaaa,ce vremuri.Merge si azi la fel de bine ca-n prima zi.
Merci pt incredere.Sunt chitit tare pe B01 cap de lista...vedem.Sanatosi sa fim ca restu`le mai rezolvam cumva.
Lume multa...oameni putini. Candva puteam sa zbor.Nu pot dovedi,dar imi aduc aminte.