Ceasornicar.ro

Totul despre ceasuri !
Acum este 19 Apr 2024, 06:56

Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
MesajScris: 08 Mar 2021, 23:14 
Neconectat

Membru din: 19 Mar 2012, 22:11
Mesaje: 31
Salutare tuturor, ma uit de ceva vreme pe la noi prin tara pentru a gasi un comerciant serios pentru a achizitiona un ceas pre-owned dar totusi sa ofere un minim de garantie si bineinteles siguranta autenticitatii.
bugetul pentru ceas ar fi intre 2000 si 4000e in functie de ceas si de starea pshica in care ma aflu ... ma refer aici la piticii de pe creier care urla cu totii in cor spre un anumit model ... mai pe romaneste "cand ti se pune pata - aia e " !
am vazut ceva pe la horologivm sau ceva de genul asta si as vrea sa va cer parererea despre ei in ceea ce priveste seriozitatea si preturile lor...
multumesc


Sus
 Profil  
Răspuns cu citat  
MesajScris: 09 Mar 2021, 13:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2009, 19:28
Mesaje: 3258
Preturile sunt stabilite impreuna cu proprietarul ceasurilor (vandute in regim de consignatie), depinde acum de la caz la caz daca sunt bune sau nu, pentru referinte poti sa compari cu ce gasesti pe watchdealseeker, chrono24 sau alte forumuri din spatiul uniunii europene. Sunt unele ceasuri care stau de cativa ani la vanzare, nu cred musai ca sunt preturile prea mari, ci mai degraba nu cred ca au cautare pe piata romaneasca.


Sus
 Profil  
Răspuns cu citat  
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România