Ceasornicar.ro

Totul despre ceasuri !
Acum este 27 Apr 2024, 14:02

Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Citizen 30-0217
MesajScris: 25 Mai 2023, 14:31 
Neconectat

Membru din: 25 Mai 2023, 14:24
Mesaje: 1
Salut, am acest model de Citizen 30-0217 care este achizitionat de tatal meu din 1982 dar de vreo 8 ani a stat inr-un sertar si doresc sa il repar. Ceasornicarul la care am fost imi spune ca am nevoie de un circuit (mechanism) nou. Am cautat pe net dar nu am gasit piese, ma puteti ajuta cu un site unde pot cumpara piese pentru acest model? Multumesc


Sus
 Profil  
Răspuns cu citat  
 Subiectul mesajului: Re: Citizen 30-0217
MesajScris: 27 Iun 2023, 05:04 
Neconectat

Membru din: 27 Iun 2023, 05:01
Mesaje: 1
cdumitrescu scrie:
Salut, am acest model de Citizen 30-0217 care este achizitionat de tatal meu din 1982 dar de vreo 8 ani a stat inr-un sertar si doresc sa il repar. Ceasornicarul la care am fost imi spune ca am nevoie de un circuit (mechanism) nou. Am cautat pe net dar nu am gasit piese, ma puteti ajuta cu un site unde pot cumpara piese pentru acest model? Multumesc

Platforme de vânzare online: Există numeroase site-uri de vânzare online specializate în ceasuri și piese de schimb. Unele opțiuni populare includ eBay, Amazon sau Etsy. Caută specific modelul tău de ceas și verifică dacă există piese disponibile de la vânzători de încredere.


Sus
 Profil  
Răspuns cu citat  
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România