Nu va deranjati stimabile ! Nu corespundeti profilului cautat.Sunt destui care nu numai ca va antipatizeaza , chiar mai mult ati devenit in ochii lor un fel de pacalici de pe cartile de joc, Incercati sa va adunati si sa emiteti rationamente care ar fi utile in acest moment pentru ca imaginea forumului sa se imbunatateasca ! As putea doar sa sper momentan ca toti conlucram la asta .Gabi1 scrie:Domnu Buf0n, nu sunt interesat de functii, va multumesc pentru disponibilitatea dvs, cand voi avea nevoie am sa apelez.Stima.
D`nu` G.N stiti pe altcineva care ar putea sa ocupe functia de moderator pe vand-cumpar ?! Inteleg ca suntem deschisi ... Hai s`o iau altcumva:Daca dorinta domniilor voastre este oricine altcineva , nu-i absolut nici o problema .
Doreste cineva sa ocupe functia de moderator pe vand cumpar ?!







