buna ziua .am gasit un Victorinox Swiss Army la 80 lei. vanzatorul zice ca are un mecanism eta,singura problema e geaml care e zgariat dar cred ca se poate slefui .ce parere aveti merita?
Salut, referitor la ceas, geamul este de sticla si nu prea se poate polisha, trebuie inlocuit, mecanismul este unul eta. Bratara trebuie schimbata. Dupa mine, mai mult de 50 de ron nu as da. O zi buna si LA MULTI ANI!!!