Salutare grup,
Salutare grup,
Am fost pilot si am un ceas de bord de avion An-2 as vrea sa il repar sa fie functional....Cu cine sa vorbesc...Multumesc.
Re: Salutare grup,
Ia legatura cu Claudiu, gasesti datele sale de contact (telefon, email etc.) pe site: https://www.ceasornicar.ro/contact/
Cel mai bine, suna-l.
Cel mai bine, suna-l.
