Este un ceas frumos ...rubin scrie:Subscriu !Zar scrie:Este genul de ceas care ii va creste valoarea in timp - parerea mea.
Eu as lua pe argintiu pentru ca varianta aurita are numa 4 microni si se toceste repedeee !~
@ Alexandrion :
1. Daca il luatzi sa-l purtati...aproape zi de zi varianta SS pare viabila.
2. Daca il luatzi ... ca-i va creste valoarea in timp...la 4 microni placare Au trebuie sa-l pastratzi in cutie !
Decizia este a Dvs. !




