Bună ziua,
Am 5 ceasuri de la Timefactors: 3 Precista: un PRS-9, un PRS-18A și un PRS-82 și 2 Smiths: un PRS-28A și un PRS-59.
Toate merg foarte bine și arată splendid,
https://imgur.com/a/Irp2eUZ
https://imgur.com/a/cFr8Y5x
https://imgur.com/a/yd7m8V2
https://imgur.com/a/xTRotSK
https://imgur.com/a/dOIA651
ceasurile mele de la Timefactors.
ceasurile mele de la Timefactors.
Ultima oară modificat 29 Mai 2026, 19:50 de către roarcon01, modificat 1 dată în total.
Κύριε Ἰησοῦ Χριστέ, Υἱέ τοῦ Θεοῦ, ἐλέησόν με τὸν ἁμαρτωλόν!
Υπεραγία Θεοτόκε Σώσον Ημάς!
Υπεραγία Θεοτόκε Σώσον Ημάς!
Re: ceasurile mele de la Timefactors.
Bun, sa-ti „mearga” toate ok, zeci de ani!
Dar de ce ti-ai dublat mesajul, te-ai citat sa...ce?
Dar de ce ti-ai dublat mesajul, te-ai citat sa...ce?
Re: ceasurile mele de la Timefactors.
Îmi cer scuze, acum am văzut mesajul dumneavoastră.
Nu, sunt moșneag și nu mă descurc foarte bine cu mesajele aici. Dacă se poate să ștergeți mesajul dublat, v-aș fi recunoscător!
Vă mulțumesc pentru urări, chiar sunt mulțumit de ceasurile celor de la Timefactors!
Dumnezeu să îl odihnească pe Eddie Platts! A făcut o treabă minunată, în opinia mea.
Κύριε Ἰησοῦ Χριστέ, Υἱέ τοῦ Θεοῦ, ἐλέησόν με τὸν ἁμαρτωλόν!
Υπεραγία Θεοτόκε Σώσον Ημάς!
Υπεραγία Θεοτόκε Σώσον Ημάς!