Ceas Ceas Claude Bernard Classic Automatic Date mecansim?
Re: Ceas Ceas Claude Bernard Classic Automatic Date mecansim
Multumesc mult @mihai pt amabilitate.Chiar merg acum sa l iau.Va multumesc tuturor.Sarbatori cu pace si fericire.
Re: Ceas Ceas Claude Bernard Classic Automatic Date mecansim
Am luat ceasul...sunt incantat.....este foarte bine finisat(la cat ma pricep eu).vad ca are si armare amnuala.Oricum mult mai bine finisat mecanismul ca la un orient(din ce am vazut eu.)
Re: Ceas Ceas Claude Bernard Classic Automatic Date mecansim
E peste Orient prietene:)
Sa il porti sanatos!!!
Sa il porti sanatos!!!
Re: Ceas Ceas Claude Bernard Classic Automatic Date mecansim
Dupa 24 ore de folosire ceasul merge in fata cu 15 secunde.este normal?
Mie mi se pare cam mult tinand cont ca e-ta 2824-2.
Ma gandeam la maxim 8,9 secunde.Voi ce parere aveti?multumesc
Mie mi se pare cam mult tinand cont ca e-ta 2824-2.
Ma gandeam la maxim 8,9 secunde.Voi ce parere aveti?multumesc
- calin gabi
- Mesaje: 3019
- Membru din: 04 Oct 2008, 14:21
- Localitate: Pitesti
Re: Ceas Ceas Claude Bernard Classic Automatic Date mecansim
Se mai lasa dupa 1 luna de purtat.
Nici un om nu este liber, dacă nu este propriul său stăpân
Re: Ceas Ceas Claude Bernard Classic Automatic Date mecansim
Am inteles.Multumesc mult.
