Intalnirea anuala ceasornicar.ro | Moeciu | 2010

Pareri despre pagina web: http://www.ceasornicar.ro
Scrie răspuns
Avatar utilizator
iEdi
Membru Special
Mesaje: 3085
Membru din: 25 Ian 2007, 11:27
Localitate: Bucuresti

Re: Intalnirea anuala ceasornicar.ro | Moeciu | 2010

Mesaj de iEdi »

Lucian Marcu scrie:Poate asa cunosc si colegul muresean care a spus vamesului din Targ(Mures) ca eu am in colectie un ceas de 7 mii eu :shock: si altele asemanatoare dpdv valoric ori aiurea.
Colegul respectiv imi este dator cu o bere cel putin,din pricina acestor laude :wink: am fost taxat astazi cu 60 ron pt un Zodiac Glorious si vamesul avea ganduri ca este si acesta un ceas de cel putin 1000 eu :lol: :lol: :lol:
Deci ,multa vorba ,astept colegul respectiv(colegii) mai bine zis solicitarea lor pt cd :wink:
Off-topic : rad de ma prapadesc :D Nu se poate asa ceva ... te sapa baietii Luciane :D
the path of the true warrior is peace

Status : every sound is magic ... just listen ...
Avatar utilizator
bograd
Mesaje: 1734
Membru din: 14 Apr 2008, 14:35
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnirea anuala ceasornicar.ro | Moeciu | 2010

Mesaj de bograd »

Lucian, fa-i cadou vamesului o replica, si zi-i ca te ocupi cu asa ceva, poate te lasa in pace :)
Avatar utilizator
Zar
Mesaje: 8522
Membru din: 26 Mai 2008, 12:10
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnirea anuala ceasornicar.ro | Moeciu | 2010

Mesaj de Zar »

bograd scrie:Lucian, fa-i cadou vamesului o replica, si zi-i ca te ocupi cu asa ceva, poate te lasa in pace :)
E riscant, il poate acuza legal de : fals si uz de fals. :lol:
AR1070-56E
Avatar utilizator
Claudiu
Forum Owner
Mesaje: 12385
Membru din: 01 Ian 1970, 03:00
Localitate: ARAD
Contact:

Re: Intalnirea anuala ceasornicar.ro | Moeciu | 2010

Mesaj de Claudiu »

Fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc si singur! :lol:
Imagine
Ceasornicar,FBHI
Before you judge me, make sure you're perfect.
Good people get tired of being good to ungrateful people
Avatar utilizator
galaxy
Moderator
Mesaje: 1208
Membru din: 23 Dec 2006, 01:57
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnirea anuala ceasornicar.ro | Moeciu | 2010

Mesaj de galaxy »

Am reusit si eu sa dau jos pozele facute cu aparatul meu la intalnirea de la Moeciu.
Scuze pentru intarziere, o vorba spune ca e mai bine mai tarziu decat niciodata.
Nu sunt foarte multe poze, dar am rememorat acele clipe cu placere...
Imagine
...urmeaza 2 poze la nivelul mesei facute de Tudor, (baietelul meu de 3 ani) cand il tineam in brate. Nici n-am stiut ca a "lucrat" la aparatul foto.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Cam asta a fost Moeciu 2010... clipe minunate...
Dus cu CEASUL!
Avatar utilizator
bograd
Mesaje: 1734
Membru din: 14 Apr 2008, 14:35
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnirea anuala ceasornicar.ro | Moeciu | 2010

Mesaj de bograd »

Tocmai ce a fost pe TVR 2 emisunea "Bugetul meu" la sfarsitul careia a fost un reportaj de la Hotel Turnul si un interviu cu proprietarul.
Daca intereseaza pe cineva, s-ar parea ca este in reluare maine, noaptea tarziu la ora 1:20.
Bob13
Mesaje: 565
Membru din: 14 Apr 2009, 21:24

Re: Intalnirea anuala ceasornicar.ro | Moeciu | 2010

Mesaj de Bob13 »

Sa ne amintim si de anul trecut. :)
Some people call it obsession, i call it passion.
Avatar utilizator
gherghin nicolae
Moderator
Mesaje: 6401
Membru din: 08 Ian 2009, 21:55
Localitate: petrosani

Re: Intalnirea anuala ceasornicar.ro | Moeciu | 2010

Mesaj de gherghin nicolae »

Multumesc Grig , multumesc Ceasornicar.ro !!!
,,Daca ne-am putea vinde EXPERIENTA , la pretul care ne-a costat , am fi cu totii MILIONARI "
-Abigail Van Buren
,,Investitia in cunoastere are cea mai buna dobinda "
Scrie răspuns