Claudiu scrie:De cite ori ma uit la poze,imi aduc aminte cu placere de acele momente....prea scurte!

Nici nu stiu cum a trecut timpul. A fost o seara frumoasa si prea scurta, chiar daca vreo cativa suntem "pasari de noapte" si ne-am culcat dupa ora 4. Sper sa repetam figura si-n toamna, pana la cea "clasica" de la anu'.
Poseidon si
mnm multumiri pentru poze si filmulete!
PS: ... se vorbeste(pe slide-ul de pe proiector) de intalnirea Ceasornicar.ro - Brasov/Sanpetru - Martie 2009.
De fapt a fost in
27-28 Februarie 2009.
