Cred ca este interesant un subiect referitor la ceasurile LCD si LED. Toata lumea este invitata sa posteze vintage-uri LED si LCD. La Seiko este interesant ca tehnologie anii 80, display-ul dublu suprapus. O sa debutez eu cu Seiko si Optimef-ul care-l puteti vedea in "Orex"!
LED-ul este cu modul HUGEAIRCRAFT si carcasa Elvetiana.
Nu stiu ce marca este dar banuiesc ca este un "Kitsch" HONG KONG.