Salutare,
As vrea sa achizitionez un ceas care sa il port zi de zi indiferent ca il port cand lucrez,sau cand inot sau ca sunt la scoala...dar,as vrea ceva low budget. A avut cineva tangente cu firma aceasta? Sau sa iau unul de la Q&Q? Da,stiu altii or sa-mi recomande Casio sau alte firme..as vrea ceva accesibil. Multumesc anticipat!
Ceas Skmei
Re: Ceas Skmei
Asa de low budget nu stiu ce as putea sa recomand. 

Ceasornicar,FBHI
Before you judge me, make sure you're perfect.
Good people get tired of being good to ungrateful people
Re: Ceas Skmei
Am avut ceas Skmei, Si anume fix aceste doua modele, ambele Army cu mecanisme japoneze extrem de fiabile si exacte, am fost foarte multumit de ele, puteam face baie cu ele, si erau si foarte rezistente la izbituri, am un prieten zidar care a cumparat ceasurile Skmey de la mine, sparge piatra cu ele pe mina, sunt stropite cu var...lovite..etc dar rezista eroic..


Din pacate eu a trebuit sa renunt la ele deoarece nu le gaseam baterii... Eu locuiesc departe de oras si civilizatie si intotdeauna cind aveam nevoie de o banala baterie trebuia sa ma umilesc pe la prieteni sa-mi cumpere una iar ei erau persoane extrem de ocupate nu prea aveau timp... Daca o cumparam de pe net bateria costa 5 lei dar mai trebuia sa iau alte produse puna la 50 de lei..ca atat era minimum la magazinul online + 20 de ron la firma de curierat.. Deci o banala baterie pentru Skmei pe mine ma costa 70 RON si nu mi-am mai permis LUX-ul sa port ceas Skmei, dar cine isi permite...chiar recomand ceasurile Skmei !


Din pacate eu a trebuit sa renunt la ele deoarece nu le gaseam baterii... Eu locuiesc departe de oras si civilizatie si intotdeauna cind aveam nevoie de o banala baterie trebuia sa ma umilesc pe la prieteni sa-mi cumpere una iar ei erau persoane extrem de ocupate nu prea aveau timp... Daca o cumparam de pe net bateria costa 5 lei dar mai trebuia sa iau alte produse puna la 50 de lei..ca atat era minimum la magazinul online + 20 de ron la firma de curierat.. Deci o banala baterie pentru Skmei pe mine ma costa 70 RON si nu mi-am mai permis LUX-ul sa port ceas Skmei, dar cine isi permite...chiar recomand ceasurile Skmei !
https://florinjune.wordpress.com/povestea-mea/
SO tell me where shall I go? To the left, where nothing's right? Or to the right, where nothing's left?
SO tell me where shall I go? To the left, where nothing's right? Or to the right, where nothing's left?

