Arata ok, cu o curea nato sau metalica da si mai frumos.
Casio MTD 1051, caruia i se mai spune si Casio Seamaster. Si zice lumea ca e un model destul de cautat fiindca e rar.
WR 200 m, screw-down crown, baterie de 10 ani,.
Nu-s pozele mele, dar arata la fel, doar ca are bezelul albastru (si care se roteste ok, precis)
Asta e cureaua originala, dar nu e prea reusita, cam dura.

Lumineaza slabutz, au fost limitati la foforescentza, dar e acolo. Pare discret dar atrage ceva priviri. Pe mine m-a oprit locului si m-a facut sa intru in magazin dupa el
Per ansamblu is foarte multumit, bun inlocuitor cand nu vrei sa-ti supui la stres diverul automatic.

















