SFAT ACHIZITIE Hamilton Khaki Navy Belowzero Titanium

Sfaturi, intrebari, cu privire la viitoarele achizitii orologere.
Scrie răspuns
mirceapop
Mesaje: 38
Membru din: 18 Ian 2015, 01:11
Localitate: Constanta

SFAT ACHIZITIE Hamilton Khaki Navy Belowzero Titanium

Mesaj de mirceapop »

Salutare, domnilor!

Iar am nevoie de un sfat - se da ceasul din anunt:
https://www.olx.ro/d/oferta/hamilton-kh ... f8lbq.html

Am un Apple Watch seria 6 44mm stare excelenta, care insa nu e deloc genul meu - deci schimbul ar putea avea loc.

Ce parere aveti de ceasul din anunt? Indicativ H78505330.

Scuze ca nu am pus poze, nu ma pricep deloc.

Daca posesorul e pe aici, ar fi extraordinar.

Multumesc mult pentru orice sfat sau opinie.
Avatar utilizator
ghapciu
Mesaje: 149
Membru din: 30 Noi 2012, 23:44

Re: SFAT ACHIZITIE Hamilton Khaki Navy Belowzero Titanium

Mesaj de ghapciu »

Salutare. De gustibus...
Lăsând deoparte designul (dacă ție îți place, asta e tot ce conteaza), mi se pare scump.
E foarte mare (asta depinde totuși și de dimensiunile mâinii tale), are un banal 2824 (foarte bun de altfel) și cei 1000 de m te ajuta aproape deloc.
Dar, repet, important e sa îți placa ție.
marius111
Mesaje: 657
Membru din: 21 Iun 2011, 15:49

Re: SFAT ACHIZITIE Hamilton Khaki Navy Belowzero Titanium

Mesaj de marius111 »

L-am avut acum muuulti ani( pe argintiu)
Un ceas masiv,bine facut
Dacă îți permite încheietura....baga mare
P.S.: ce dai tu la schimb nu e un ceas :)
Faptul ca meduza a supraviețuit 650 de milioane de ani da speranțe multora
Scrie răspuns