Fan declarat Hamilton, l-am gasit pe frumosul asta:
https://www.hamiltonwatch.com/en-my/h76 ... oneer.html
Ce parere aveti despre dansul?
Am un Jazzmaster Seaview cu 2824-2 si tare as cocheta cu un viitor ceas mecanic.
Am sa incerc sa explic putin problema pretului...ca sa nu ramanem indoiti:Mda, scumputz

Imi pare rau sa fiu eu cel care mentioneaza asa aspecte, dar e bine de stiut ca lui valentin1234 extrem de putine ceasuri i se par acceptabile ca pret
Acesta este si motivul pentru care mi-am permis sa scriu, traficul pe forum este foarte redus, iar cine urmareste forumul de mai multi ani practic are sanse foarte mari sa ghiceasca ce ar crede x alt utilizator despre nu stiu ce subiect.valentin1234 scrie:In final, nu pot sa nu observ ca la intrebarea lui Mircea am raspuns, in ordine: eu si Catalin (care am scris cum si ce ne-am priceput) si cu.....tine....(care si tu ai scris tot ce si cum te-ai priceput).....
Poate ca daca mai multi colegi ar fi raspuns.....si concluziile ar fi fost mai....echilibrate.....