Salutare, domnilor!
Iar am nevoie de un sfat - se da ceasul din anunt:
https://www.olx.ro/d/oferta/hamilton-kh ... f8lbq.html
Am un Apple Watch seria 6 44mm stare excelenta, care insa nu e deloc genul meu - deci schimbul ar putea avea loc.
Ce parere aveti de ceasul din anunt? Indicativ H78505330.
Scuze ca nu am pus poze, nu ma pricep deloc.
Daca posesorul e pe aici, ar fi extraordinar.
Multumesc mult pentru orice sfat sau opinie.
SFAT ACHIZITIE Hamilton Khaki Navy Belowzero Titanium
Re: SFAT ACHIZITIE Hamilton Khaki Navy Belowzero Titanium
Salutare. De gustibus...
Lăsând deoparte designul (dacă ție îți place, asta e tot ce conteaza), mi se pare scump.
E foarte mare (asta depinde totuși și de dimensiunile mâinii tale), are un banal 2824 (foarte bun de altfel) și cei 1000 de m te ajuta aproape deloc.
Dar, repet, important e sa îți placa ție.
Lăsând deoparte designul (dacă ție îți place, asta e tot ce conteaza), mi se pare scump.
E foarte mare (asta depinde totuși și de dimensiunile mâinii tale), are un banal 2824 (foarte bun de altfel) și cei 1000 de m te ajuta aproape deloc.
Dar, repet, important e sa îți placa ție.
Re: SFAT ACHIZITIE Hamilton Khaki Navy Belowzero Titanium
L-am avut acum muuulti ani( pe argintiu)
Un ceas masiv,bine facut
Dacă îți permite încheietura....baga mare
P.S.: ce dai tu la schimb nu e un ceas
Un ceas masiv,bine facut
Dacă îți permite încheietura....baga mare
P.S.: ce dai tu la schimb nu e un ceas
Faptul ca meduza a supraviețuit 650 de milioane de ani da speranțe multora
