Buna ziua si La multi ani! Am 20 de ani si cred ca mereu m-au fascinat ceasurile, in general. Poate pt. ca aveam intotdeauna cate 2-3 ceasuri in fiecare camera a casei sau poate din cauza filmelor, asta nu mai stiu. Imi plac in special cele de buzunar. Am inteles ca modelul rusesc molinija este unul elegant si accetabil la pret. M-ar interesa unul cu capac si lantisor. Daca aveti si alte sugestii nu ezitati sa vi le exprimati.
Apropo, meseria de ceasornicar se mai practica, se poate face ucenicie in ziua de azi?
Multumesc anticipat si felicitari pt. forum.
