doar pentru linistea mea
-
minja florin
- Mesaje: 8
- Membru din: 17 Sep 2016, 20:30
doar pentru linistea mea
scuze ,vroiam mai mult sa stiu daca e totusi este doxa deoarece nu vad stantat pe mecanism decat W.ceasornicarul a spus ca e mai recenta fabricatia????????mecanismul este ETA 2850 este servisat si sunt multumit dar ................................