Cadranul este rescris?

Aici vor fi postate toate cererile de identificare. Nu se fac evaluari.
Scrie răspuns
nicola56
Mesaje: 1341
Membru din: 22 Apr 2014, 14:09

Cadranul este rescris?

Mesaj de nicola56 »

Hristos a inviat, ce credeti cadranul ceasului este rescris sau nu?
Multumesc.

Imagine
Imagine
mihaieros
Mesaje: 1164
Membru din: 21 Feb 2009, 22:08
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Cadranul este rescris?

Mesaj de mihaieros »

Eu zic ca nu e rescris.
Ceasoholic
Avatar utilizator
gherghin nicolae
Moderator
Mesaje: 6401
Membru din: 08 Ian 2009, 21:55
Localitate: petrosani

Re: Cadranul este rescris?

Mesaj de gherghin nicolae »

Ce mecanism are ?
Nu cred ca-i rescris. Nu vad sensul...doar nu-i Patek , Omega sau cine stie ce marca valoroasa ...
,,Daca ne-am putea vinde EXPERIENTA , la pretul care ne-a costat , am fi cu totii MILIONARI "
-Abigail Van Buren
,,Investitia in cunoastere are cea mai buna dobinda "
nicola56
Mesaje: 1341
Membru din: 22 Apr 2014, 14:09

Re: Cadranul este rescris?

Mesaj de nicola56 »

AS-1130.
Stima Nic.
Scrie răspuns