Salut, are cineva informatii referitoare la ceasul din subiect sau are cineva brandul asta?
Am un ceas de aproximativ 16 ani si nu gasesc nimic de acest Langemann.
Multumesc!
Ceas de mana mecanic Langemann
Re: Ceas de mana mecanic Langemann
Nu ai pus poza, dar daca Langemann-ul tau e o chinezarie de tip mushroom brand - ceea ce tind sa cred ca e, din pacate - nu prea ai ce sa gasesti.
Asta am gasit, pe un forum nemtesc, legat de acest "brand", daca il pot numi asa:
https://uhrforum.de/threads/kennt-jeman ... ren.95863/
Asta am gasit, pe un forum nemtesc, legat de acest "brand", daca il pot numi asa:
https://uhrforum.de/threads/kennt-jeman ... ren.95863/
