Fără o poză cu mecanismul n-are rost să discutăm.
Sint o mulțime de falsuri și după această marcă , inclusiv falsuri după ceasuri de damă.
,,Daca ne-am putea vinde EXPERIENTA , la pretul care ne-a costat , am fi cu totii MILIONARI "
-Abigail Van Buren
,,Investitia in cunoastere are cea mai buna dobinda "
Desi eu sper sa ma insel...calitatea slaba a gravurii de pe spate ma face sa cred ca e fals.
Si mi se pare si ca e cromata cureaua, parca am vazut luat stratul de crom in 2locuri.
Sper sa fie pozele nereusite si sa vad prost.
+1 pt pozele cu mecanismul.
Petre Tutea: Am dorit întotdeauna să fac o teză de doctorat cu tema "Aflarea în treabă ca metodă de lucru la Români”.
Exact.
Fara o poza cu mecanismul , orice alte comentarii sint inutile.
,,Daca ne-am putea vinde EXPERIENTA , la pretul care ne-a costat , am fi cu totii MILIONARI "
-Abigail Van Buren
,,Investitia in cunoastere are cea mai buna dobinda "
Slabe-s sansele sa fie original.
Pe capacul spate scrie "ALL STAINLESS STEEL", insa e diferenta clara intre capac, care chiar e din inox, si restul carcasei, care mai mult ca sigur e cromata (sau in cel mai nefericit caz nichelata).