Buna ziua,
Ce părere aveţi de ceasurile swatch? Care e calitatea acestor produse? Mie îmi place acest model http://www.watchshop.ro/ceasuri-barbate ... -dark-sky/
swatch
Re: swatch
..Din cate stiu sunt bune..Mie imi place ca sunt capsate si nu prea poti sa umblii in ele..si sistemul de prindere a curelei..foarte rezistent..