swatch

Discutii intre pasionati.
Scrie răspuns
petru
Mesaje: 12
Membru din: 09 Ian 2014, 23:20

swatch

Mesaj de petru »

Buna ziua,
Ce părere aveţi de ceasurile swatch? Care e calitatea acestor produse? Mie îmi place acest model http://www.watchshop.ro/ceasuri-barbate ... -dark-sky/
tudsilver
Mesaje: 30
Membru din: 12 Mai 2012, 13:01
Localitate: SUCEAVA

Re: swatch

Mesaj de tudsilver »

..Din cate stiu sunt bune..Mie imi place ca sunt capsate si nu prea poti sa umblii in ele..si sistemul de prindere a curelei..foarte rezistent..
Scrie răspuns