

Cel mai scump ceas al meu momentan e un Royal Orient, cumparat la list-price ca in alta parte nu-l gaseam. Asadar, am sarit de mult gardulsatiriadis scrie:Daca reusesti sa treci peste atitudinea de "e doar un seiko" merita.





lawrence38 scrie:Am tot "scanat" de ceva timp pentru un SBGM003, dar n-a picat nimic in plasa pana acum.![]()






Workman scrie:Aloha.
Ma gandeam sa aratam fiecare dintre noi (sau cine vrea), urmatorul model de ceas pe care il avem trecut pe lista scurta de cumparaturi.
Nu ma refer la ceva ipotetic, ce ne-am dori in visele noastre (daca am avea posibilitatea si daca ar fi sa fie sau sa se intample) ci efectiv ceea ce vrem sa cumparam sau sa achizitionam in perioada imediat urmatoare.