frumoase ceasuri Omega, felicitari !
sa le purtati sanatosi !
intrebare pt. "dorin 69": cum ai reconditionat cadranul de la Omega acela din targ sau ai schimbat cadranul ?
Ceasurile mele... Omega
-
emanuelcrina
- Mesaje: 95
- Membru din: 07 Oct 2012, 21:01
- Localitate: Resita
Re: Ceasurile mele... Omega
it's nice to be important but is more important to be nice
Re: Ceasurile mele... Omega
Cadranul a fost rescris.
-
emanuelcrina
- Mesaje: 95
- Membru din: 07 Oct 2012, 21:01
- Localitate: Resita
Re: Ceasurile mele... Omega
Multumesc frumos (am scris si PM).
it's nice to be important but is more important to be nice
Re: Ceasurile mele... Omega
Omega Constellation automatic chronometer cal. 1001. Achizitionat de pe forum.




Re: Ceasurile mele... Omega
Salut, Frumoase exemplare! A-si dori sa stiu Omega Seamaster Geneve,cal.565. cadranul a fost schimbat sau reconditionat?
Re: Ceasurile mele... Omega
..Foarte frumos Omega broad arrow..
