Ceasurile mele... Omega

Aici se pot posta poze, cataloage si videoclipuri ale ceasurilor detinute de pasionati!
emanuelcrina
Mesaje: 95
Membru din: 07 Oct 2012, 21:01
Localitate: Resita

Re: Ceasurile mele... Omega

Mesaj de emanuelcrina »

frumoase ceasuri Omega, felicitari !
sa le purtati sanatosi !
intrebare pt. "dorin 69": cum ai reconditionat cadranul de la Omega acela din targ sau ai schimbat cadranul ?
it's nice to be important but is more important to be nice
dorin 69
Mesaje: 970
Membru din: 13 Oct 2012, 20:24
Localitate: Bistrita

Re: Ceasurile mele... Omega

Mesaj de dorin 69 »

Cadranul a fost rescris.
emanuelcrina
Mesaje: 95
Membru din: 07 Oct 2012, 21:01
Localitate: Resita

Re: Ceasurile mele... Omega

Mesaj de emanuelcrina »

Multumesc frumos (am scris si PM).
it's nice to be important but is more important to be nice
moonhack
Mesaje: 54
Membru din: 24 Apr 2012, 21:56

Re: Ceasurile mele... Omega

Mesaj de moonhack »

Omega Constellation automatic chronometer cal. 1001. Achizitionat de pe forum.

Imagine

Imagine
Avatar utilizator
misukkk
Mesaje: 58
Membru din: 27 Aug 2010, 23:15

Re: Ceasurile mele... Omega

Mesaj de misukkk »

Salut, Frumoase exemplare! A-si dori sa stiu Omega Seamaster Geneve,cal.565. cadranul a fost schimbat sau reconditionat?
tudsilver
Mesaje: 30
Membru din: 12 Mai 2012, 13:01
Localitate: SUCEAVA

Re: Ceasurile mele... Omega

Mesaj de tudsilver »

..Foarte frumos Omega broad arrow..
Scrie răspuns