Ce purtati astazi ?

Aici se pot posta poze, cataloage si videoclipuri ale ceasurilor detinute de pasionati!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
gherghin nicolae
Moderator
Mesaje: 6401
Membru din: 08 Ian 2009, 21:55
Localitate: petrosani

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de gherghin nicolae »

Excelent Rolex-ul.
Sa-l purtati sanatos !
,,Daca ne-am putea vinde EXPERIENTA , la pretul care ne-a costat , am fi cu totii MILIONARI "
-Abigail Van Buren
,,Investitia in cunoastere are cea mai buna dobinda "
Avatar utilizator
Achraf
Moderator
Mesaje: 8197
Membru din: 04 Dec 2007, 07:56
Contact:

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de Achraf »

Rolex ca rolex :lol: ... dar pentru mine cele doua IWC-uri sunt :shock: :shock: :shock: !

Stiti cum se zice: o bucurie mare poate fi tulburata de o bucurie si mai mare!

Asta e, "am bucurii" mai mari la IWC, asta in conditiile in care Rolex-ul postat de Mircea este unul dintre foarte putinele Rolex-uri care-mi plac si parca m-as incumeta sa-l pun pe wish-list!

Felicitari, Domnilor!
Il y a d'enivrant [...] le plaisir aristocratique de déplaire! - Baudelaire
Mircea
Mesaje: 1475
Membru din: 12 Mar 2015, 18:00

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de Mircea »

Achraf si Gherghin, va multumesc.
Asa e, cele 2 IWC-uri sunt foarte frumoase. Zenith-ul crono este superb si el.
Avatar utilizator
dandsoo
Membru Special
Mesaje: 468
Membru din: 25 Mar 2007, 22:44
Localitate: Bucuresti

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de dandsoo »

Imagine

Imagine
Imagine Imagine
Imagine
freeforsound
Mesaje: 270
Membru din: 21 Iul 2012, 21:23
Localitate: Bucuresti

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de freeforsound »

Imagine
“Buzunarele goale nu au tinut pe nimeni sarac, gandirea saraca a facut asta”
Robert Kiyosaki
Marian Vintage
Mesaje: 235
Membru din: 03 Aug 2016, 13:19

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de Marian Vintage »

Sunt cam indecis pentru maine...!
Imagine
Blowup
Mesaje: 1118
Membru din: 07 Iul 2012, 17:52

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de Blowup »

Imagine
Tokoloshe ... snobletea obliga.
Mircea
Mesaje: 1475
Membru din: 12 Mar 2015, 18:00

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de Mircea »

Marian Vintage scrie:Sunt cam indecis pentru maine...!
Imagine

Eu sugerez Omega. :)
F frumose, felicitari.
Avatar utilizator
Workman
Mesaje: 2682
Membru din: 22 Sep 2009, 00:01
Localitate: Bucuresti

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de Workman »

Imagine
"Timpul este intervalul dintre chemarea lui Dumnezeu si raspunsul nostru" (pr. Dumitru Staniloaie)
"Nu te teme de ziua de mâine, Dumnezeu este deja acolo" (Sf. Nectarie de Eghina)
Marian Vintage
Mesaje: 235
Membru din: 03 Aug 2016, 13:19

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de Marian Vintage »

Imagine
Merge, pentru weekend.!
sinza
Mesaje: 5
Membru din: 12 Feb 2017, 20:14

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de sinza »

Blowup scrie:Imagine
Atâta poate fi de frumos, că nebunesc !!!
valentin1234
Mesaje: 3147
Membru din: 20 Aug 2012, 20:57
Localitate: Dublin

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de valentin1234 »

Imagine
"If you wear what you love, you've made a good choice!"
"Cand am plecat, v-am lasat saraci si prosti! Cand m-am intors v-am gasit si mai saraci si mai prosti!"
(C. Brancusi)
seba
Mesaje: 1855
Membru din: 16 Iul 2010, 22:32
Localitate: Tulcea

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de seba »

Imagine
Avatar utilizator
flexibil29
Mesaje: 788
Membru din: 27 Iul 2010, 21:59
Localitate: Londra

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de flexibil29 »

Frumos Hamilton , FELICITARI !
seba
Mesaje: 1855
Membru din: 16 Iul 2010, 22:32
Localitate: Tulcea

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de seba »

Multumesc flexibil29,din pacate poza este teribil de nereusita,in realitate arata foarte bine.Finisarea este peste ce am vazut la alte modele Hamilton,carcasa finisata in doua tonuri:lucios si "satinat" (ceva in genul Ebel).
Scrie răspuns