Ce purtati astazi ?
- gherghin nicolae
- Moderator
- Mesaje: 6401
- Membru din: 08 Ian 2009, 21:55
- Localitate: petrosani
Re: Ce purtati astazi ?
Excelent Rolex-ul.
Sa-l purtati sanatos !
Sa-l purtati sanatos !
,,Daca ne-am putea vinde EXPERIENTA , la pretul care ne-a costat , am fi cu totii MILIONARI "
-Abigail Van Buren
,,Investitia in cunoastere are cea mai buna dobinda "
-Abigail Van Buren
,,Investitia in cunoastere are cea mai buna dobinda "
Re: Ce purtati astazi ?
Rolex ca rolex
... dar pentru mine cele doua IWC-uri sunt
!
Stiti cum se zice: o bucurie mare poate fi tulburata de o bucurie si mai mare!
Asta e, "am bucurii" mai mari la IWC, asta in conditiile in care Rolex-ul postat de Mircea este unul dintre foarte putinele Rolex-uri care-mi plac si parca m-as incumeta sa-l pun pe wish-list!
Felicitari, Domnilor!
Stiti cum se zice: o bucurie mare poate fi tulburata de o bucurie si mai mare!
Asta e, "am bucurii" mai mari la IWC, asta in conditiile in care Rolex-ul postat de Mircea este unul dintre foarte putinele Rolex-uri care-mi plac si parca m-as incumeta sa-l pun pe wish-list!
Felicitari, Domnilor!
Il y a d'enivrant [...] le plaisir aristocratique de déplaire! - Baudelaire
Re: Ce purtati astazi ?
Achraf si Gherghin, va multumesc.
Asa e, cele 2 IWC-uri sunt foarte frumoase. Zenith-ul crono este superb si el.
Asa e, cele 2 IWC-uri sunt foarte frumoase. Zenith-ul crono este superb si el.
-
freeforsound
- Mesaje: 270
- Membru din: 21 Iul 2012, 21:23
- Localitate: Bucuresti
Re: Ce purtati astazi ?

“Buzunarele goale nu au tinut pe nimeni sarac, gandirea saraca a facut asta”
Robert Kiyosaki
Robert Kiyosaki
-
Marian Vintage
- Mesaje: 235
- Membru din: 03 Aug 2016, 13:19
Re: Ce purtati astazi ?
Sunt cam indecis pentru maine...!


Re: Ce purtati astazi ?
Marian Vintage scrie:Sunt cam indecis pentru maine...!
Eu sugerez Omega.
F frumose, felicitari.
Re: Ce purtati astazi ?
"Timpul este intervalul dintre chemarea lui Dumnezeu si raspunsul nostru" (pr. Dumitru Staniloaie)
"Nu te teme de ziua de mâine, Dumnezeu este deja acolo" (Sf. Nectarie de Eghina)
"Nu te teme de ziua de mâine, Dumnezeu este deja acolo" (Sf. Nectarie de Eghina)
-
Marian Vintage
- Mesaje: 235
- Membru din: 03 Aug 2016, 13:19
Re: Ce purtati astazi ?

Merge, pentru weekend.!
Re: Ce purtati astazi ?
Atâta poate fi de frumos, că nebunesc !!!Blowup scrie:
-
valentin1234
- Mesaje: 3147
- Membru din: 20 Aug 2012, 20:57
- Localitate: Dublin
Re: Ce purtati astazi ?

"If you wear what you love, you've made a good choice!"
"Cand am plecat, v-am lasat saraci si prosti! Cand m-am intors v-am gasit si mai saraci si mai prosti!"
(C. Brancusi)
"Cand am plecat, v-am lasat saraci si prosti! Cand m-am intors v-am gasit si mai saraci si mai prosti!"
(C. Brancusi)
- flexibil29
- Mesaje: 788
- Membru din: 27 Iul 2010, 21:59
- Localitate: Londra
Re: Ce purtati astazi ?
Frumos Hamilton , FELICITARI !
Re: Ce purtati astazi ?
Multumesc flexibil29,din pacate poza este teribil de nereusita,in realitate arata foarte bine.Finisarea este peste ce am vazut la alte modele Hamilton,carcasa finisata in doua tonuri:lucios si "satinat" (ceva in genul Ebel).









