Ce purtati astazi ?
- flexibil29
- Mesaje: 788
- Membru din: 27 Iul 2010, 21:59
- Localitate: Londra
Re: Ce purtati astazi ?
Chiar si asa intr-o poza nereusita ceasul arata exceptional iar finisajele sunt vizibil de foarte buna calitate . Inca o data felicitari si la cat mai multe
-
freeforsound
- Mesaje: 270
- Membru din: 21 Iul 2012, 21:23
- Localitate: Bucuresti
Re: Ce purtati astazi ?

“Buzunarele goale nu au tinut pe nimeni sarac, gandirea saraca a facut asta”
Robert Kiyosaki
Robert Kiyosaki
-
mihaistoica96
- Mesaje: 38
- Membru din: 09 Noi 2015, 18:28
- Localitate: Bucuresti
Re: Ce purtati astazi ?
Chiar daca T.S. avea day-date sau president , acest ceas tot imi aminteste de el . Sa l purtati cu placere , este intr-adevar ceva superb . Sunt curios , din ce an dateaza acest ceas ?Marian Vintage scrie:
Merge, pentru weekend.!
Re: Ce purtati astazi ?
Ce bine ca JLC nu prea folosește AR (la prânz, după o dimineață încărcată)...

...Ar fi putut arata așa de zgâriat (pe seara, după antrenamentul câinelui - care, nemulțumit de absența în ultimul timp a Breitling-ului auriu, a hotărât să se suie pe o jardinieră și să împrăștie cu voioșie pământul și bulbii care mai rezistaseră înăuntru).


...Ar fi putut arata așa de zgâriat (pe seara, după antrenamentul câinelui - care, nemulțumit de absența în ultimul timp a Breitling-ului auriu, a hotărât să se suie pe o jardinieră și să împrăștie cu voioșie pământul și bulbii care mai rezistaseră înăuntru).

-
impala2328
- Mesaje: 2349
- Membru din: 27 Sep 2009, 19:51
- Localitate: Sibiu Transilvania
Re: Ce purtati astazi ?
Frumos Zeno Adi, cum de l-ai pastrat secret pana acum?impala2328 scrie: ZENO WATCH BASEL
- Mi-am bagat toti banii intr-un Rolex.
- De ce ai facut asta?
- Ca sa fie intr-un ceas bun.
- De ce ai facut asta?
- Ca sa fie intr-un ceas bun.
Re: Ce purtati astazi ?
Daaa. Zeno e f misto.
E foarte similar cu Explorer 1, modelul de inceput.
E foarte similar cu Explorer 1, modelul de inceput.
Re: Ce purtati astazi ?
Tu nu te uiti si la alte rubrici? E postat la Ultima achiztie, l-a tinut secret in magazin....... Doamne fereste...Bogdan11 scrie:Frumos Zeno Adi, cum de l-ai pastrat secret pana acum?
-
marian_sro
- Mesaje: 928
- Membru din: 03 Iul 2012, 10:03
Re: Ce purtati astazi ?
Eu,unul din astea doua.......

-
impala2328
- Mesaje: 2349
- Membru din: 27 Sep 2009, 19:51
- Localitate: Sibiu Transilvania












