Ceasornicar.ro

Totul despre ceasuri !
Acum este 25 Apr 2024, 22:36

Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 5 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Leonidas ceas cu cronometru.
MesajScris: 03 Dec 2011, 10:35 
De curand am primit din strainatate acest ceas de buzunar cu cronometru.Nu stiu prea multe despre el.Mi s-a spus sa incerc sa-l vand in tara pe un minim de 100 euro.Astept mesaje private de la dumneavoastra.multumesc.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Ceasul vine insotit de un lantisor posibil original:
Imagine

Cine mai doreste foto cu ceasul poate primi pe adresa de e-mail.

EDIT: Conform regulamentului am obligatia morala sa anunt vanzarea ceasului cand aceasta se va realiza. Tot conform morale si bunului simt toti potentialii cumparatori trebuie sa aiba sanse egale.Interesul meu este sa vand cat mai sus cu putinta.Nu stiu cum ar trebui sa procedez in cazul nefericit in care exista mai multi cumparatori si un singur produs de vandut ! Firesc sa il aleg pe cel mai generos ! Pentru a nu incalca linia REGULAMENTULUI de ordine interioara si pentru a fi echidistant si fairplay va pot spune ca in ultimile 24 ore au venit 21 de oferte pe acest ceas cu sume cuprinse intre 400 si 600 lei. Ceasul este inca de vanzare si va apartine celui mai generos dintre dumneavoastra. Nu pot imparti ceasul in 21 de bucati !
Ma bucur nespus ca am descoperit functia EDIT pentru a nu contravine punctului 8 din regulament !
Deasemenea trebuie sa ma scuzati ca nu am dat nici un numar de telefon de contact as fi procedat gresit.La numarul de solicitari ar fi trebuit sa stau cu telefonul in priza pentru a discuta cu toata lumea.

Imi pare rau ca am omis sa povestesc ceva despre functionalitatea si aspect. Aspect ireprosabil, pare a nu fi suferit vreodata vre-o interventie.Nu are lipsuri sau lovituri si functioneaza f.bine peste 24 ore la o tragere completa.Deasemnea cronometrul masoara exact minutele si secundele si intotdeauna prin apasarea butonului de sus revine la pozitia initiala.

RAC


Sus
  
 
 Subiectul mesajului: Re: Leonidas ceas cu cronometru.
MesajScris: 05 Dec 2011, 17:05 
Se poate inchide ! Multumesc.


Sus
  
 
 Subiectul mesajului: Re: Leonidas ceas cu cronometru.
MesajScris: 05 Dec 2011, 18:22 
Neconectat

Membru din: 17 Aug 2008, 19:14
Mesaje: 132
nesimtit mai esti...nu puteai sa folosesti functia edit ptr a anunta ca a fost vandut?trebuia neaparat sa dai up,nu?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Leonidas ceas cu cronometru.
MesajScris: 05 Dec 2011, 18:31 
Multumesc pentru remarca ! Te rog sa-ti vezi de lungul nasului si de ceasurile dumitale ! Daca am incalcat vre-un regulament nu este d-ta cel in masura sa-mi mesteci in ciorba ... iar daca am gresit am facut-o neintentionat ! Nu stiam ca odata vandut obiectul nu trebuie anuntat ! UP la ce sa fac mah daca ceasu nu mai exista ?! Care e intentia mea ascunsa daca nu mai exista interes ?! Gandesti cu calcaiele !


Sus
  
 
 Subiectul mesajului: Re: Leonidas ceas cu cronometru.
MesajScris: 05 Dec 2011, 18:59 
Neconectat

Membru din: 17 Aug 2008, 19:14
Mesaje: 132
mda...citesc si ma amuz copios...daca dadeai nr de tel. atunci ai fi fost sunat continuu....sigurrrrr.....chiar si noaptea....de parca era un patek sau un vacheron...ceasul e ok, am avut si eu unul identic si l-am vandut cu 250 euro acum vreo 2 luni...cat despre ciorba ta sleita,stai linistit,nu ravnesc la ea.hai pa, ma plictisesti


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 5 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România