Am inceput sa colectionez!
Re: Am inceput sa colectionez!
Cadranul este rescris,in realitate arata mai bine decat in poze,si sant foarte multumit.
Rescrierea nu a fost facuta in Romania
Este unul din ceasurile la care am renuntat,pt a putea face alte achizitii.
Rescrierea nu a fost facuta in Romania
Este unul din ceasurile la care am renuntat,pt a putea face alte achizitii.
Re: Am inceput sa colectionez!
..Oricum..toate ceasurile sunt frumoase..fiecare in felul lor..ca si femeile..
Re: Am inceput sa colectionez!
O achizitie de care sant foarte multumit.
Pozele mele nu reflecta nici pe departe frumusetea ceasului:



O seara buna tuturor.
Pozele mele nu reflecta nici pe departe frumusetea ceasului:



O seara buna tuturor.
- calin gabi
- Mesaje: 3019
- Membru din: 04 Oct 2008, 14:21
- Localitate: Pitesti
Re: Am inceput sa colectionez!
Felicitari ! Este impecabil,asa frumusete de ceasuri am mai vazut la Impala .
Nici un om nu este liber, dacă nu este propriul său stăpân
Re: Am inceput sa colectionez!
Una dintre ultimele achizitii:dupa putina cosmetizare arata foarte bine.Functionare f.buna.




- calin gabi
- Mesaje: 3019
- Membru din: 04 Oct 2008, 14:21
- Localitate: Pitesti
Re: Am inceput sa colectionez!
Felicitari Dorine ! Amice cumperi numai piese frumoase ,merita ca este deosebit.
Nici un om nu este liber, dacă nu este propriul său stăpân
Re: Am inceput sa colectionez!
Multumesc.Eu nu am mai auzit de marca asta,dar are un mecanism frumos AS,si arata tare bine.
- calin gabi
- Mesaje: 3019
- Membru din: 04 Oct 2008, 14:21
- Localitate: Pitesti
Re: Am inceput sa colectionez!
Adrian Achraf are cateva piese aceasta marca daca nu ma insel .Au facut ceasuri de calitate.
Nici un om nu este liber, dacă nu este propriul său stăpân
Re: Am inceput sa colectionez!
dorin69 ești foarte modest când spui că la asemenea piese nu poți să-i spui colecție. Eu remarc că ai o mare și rafinată colecție. Să te bucuri de ea.
Re: Am inceput sa colectionez!
Multumesc.Incet,incet,incerc sa devin mai selectiv.
Oricum,pe langa ce aveti d-voastra,eu sant pui Inca.
Stima.Dorin.
Oricum,pe langa ce aveti d-voastra,eu sant pui Inca.
Stima.Dorin.
Re: Am inceput sa colectionez!
Cred ca le-am mai prezentat.Dar acum,cu geamuri noi,originale,parca sant mai aproape de vremurile lor.
Longines Flagship Ultrachron,cal.431:



Omega,cal.600





O seara buna tuturor.
Longines Flagship Ultrachron,cal.431:



Omega,cal.600





O seara buna tuturor.
Re: Am inceput sa colectionez!
Frumoasa colectie, felicitari!
Re: Am inceput sa colectionez!
Multumesc.
Re: Am inceput sa colectionez!
Frumoase ceasuri, Dorin.
Longines-ul ce diametru are?
Longines-ul ce diametru are?
Re: Am inceput sa colectionez!
Foarte frumoase achizitiile! Sa le porti sanatos!


