Casio G-Shock GW-6900-1 MultiBand 6

Ceasuri Japoneze - Japan Made
viorelgn
Mesaje: 145
Membru din: 04 Mai 2013, 18:19

Re: Casio G-Shock GW-6900-1 MultiBand 6

Mesaj de viorelgn »

andreycatalin scrie:Este un ceas superb,am avut si eu acest model însă l-am dăruit cuiva.
Acum am o comanda in curs tot pentru acest model,adus din SUA,pentru ca in Romania costa aproape dublu.
Sa il porti sănătos!
Ceasul functioneaza perfect si acum. E genial.
viorelgn
Mesaje: 145
Membru din: 04 Mai 2013, 18:19

Re: Casio G-Shock GW-6900-1 MultiBand 6

Mesaj de viorelgn »

Foarte foarte multumit de ceas. Se prezinta perfect.
viorelgn
Mesaje: 145
Membru din: 04 Mai 2013, 18:19

Re: Casio G-Shock GW-6900-1 MultiBand 6

Mesaj de viorelgn »

In continuare impecabil acest ceas. Folosit prin toate oceanele lumii, si la temperaturi extreme. Excelent.
Scrie răspuns