Ce purtati astazi ?
Re: Ce purtati astazi ?
Nu e sovietic ci rusesc destul de nou, modelul s-a lansat in urma cu vreo 3-4 ani, dar multumesc de urare.
Re: Ce purtati astazi ?
Cred ca este prima data cand vad unul la "noi". Felicitari.timetwister scrie:
Tokoloshe ... snobletea obliga.
Re: Ce purtati astazi ?
Un văr de-al sau sta nevândut de luni bune (N-am nici o treaba cu vânzătorul, imi tot fac curaj sa am treaba cu ceasul însă).
https://www.olx.ro/oferta/ceas-lip-ID6OCta.html
On-topic (aseară si azi, dimineața)

https://www.olx.ro/oferta/ceas-lip-ID6OCta.html
On-topic (aseară si azi, dimineața)

- timetwister
- Mesaje: 531
- Membru din: 08 Feb 2014, 18:01
Re: Ce purtati astazi ?
De-a lungul timpului sunt convins ca au mai fost posesori de divere cu R184. Probabil ca si printre colegi avem actuali sau fosti posesori.Blowup scrie:Cred ca este prima data cand vad unul la "noi". Felicitari.
Insa in zilele noastre, sa gasesti unul functional si sa poti sa ii asiguri servis e o adevarata provocare. Despre precizie nici nu mai aduc vorba. Cu exceptia celui semnalat de @nihilx, eu nu am vazut decat defecte.
-
freeforsound
- Mesaje: 270
- Membru din: 21 Iul 2012, 21:23
- Localitate: Bucuresti
Re: Ce purtati astazi ?

“Buzunarele goale nu au tinut pe nimeni sarac, gandirea saraca a facut asta”
Robert Kiyosaki
Robert Kiyosaki
Re: Ce purtati astazi ?
Astazi un 'proaspat veteran' !



















