Curele ceas Swatch

Scrie răspuns
MosCraciun
Mesaje: 1
Membru din: 27 Dec 2014, 00:47

Curele ceas Swatch

Mesaj de MosCraciun »

Salut

Ca oricare dintre noi ma lovesc de o problema, si anume: nu gasesc curea pentru un ceas swatch model 2009. Poate cineva sa ma indrume sau aveti vreo sugestie cum sa rezolv aceasta problema? Unde pot gasi curea pentru acest ceas?

http://www.watchalyzer.com/swatch-watch ... 403-watch/
sicone
Mesaje: 410
Membru din: 15 Apr 2010, 19:10

Re: Curele ceas Swatch

Mesaj de sicone »

eu am unul pe albastru cu bratara,dar am gasit o copie cu 20 lei cu curea de guma ,silicon,habar n-am,chestia e ca sa potrivit la fix.bune si chinezismele cand ai nevoie
sicone
Mesaje: 410
Membru din: 15 Apr 2010, 19:10

Re: Curele ceas Swatch

Mesaj de sicone »

dovada
Imagine
Imagine
Imagine
sclifositu
Mesaje: 171
Membru din: 27 Dec 2011, 18:19

Re: Curele ceas Swatch

Mesaj de sclifositu »

MosCraciun scrie:Salut

Ca oricare dintre noi ma lovesc de o problema, si anume: nu gasesc curea pentru un ceas swatch model 2009. Poate cineva sa ma indrume sau aveti vreo sugestie cum sa rezolv aceasta problema? Unde pot gasi curea pentru acest ceas?

http://www.watchalyzer.com/swatch-watch ... 403-watch/
salut ce diametru are intre anse ? gasesti aici
http://www.aliexpress.com/item/Rstrap-f ... 69098.html
sclifositu
Mesaje: 171
Membru din: 27 Dec 2011, 18:19

Re: Curele ceas Swatch

Mesaj de sclifositu »

mihai20
Mesaje: 389
Membru din: 24 Mai 2011, 20:07
Localitate: Giurgiu

Re: Curele ceas Swatch

Mesaj de mihai20 »

mica problema este ca livrarea dureaza in practica vreo luna si jumatate
pana la urma nu e breitling....se gasesc si la noi curele de la 20 de lei la 200 lei dupa buzunarul fiecaruia
sclifositu
Mesaje: 171
Membru din: 27 Dec 2011, 18:19

Re: Curele ceas Swatch

Mesaj de sclifositu »

mihai20 scrie:mica problema este ca livrarea dureaza in practica vreo luna si jumatate
pana la urma nu e breitling....se gasesc si la noi curele de la 20 de lei la 200 lei dupa buzunarul fiecaruia
Teoretic dar de obicei vine in maxim o luna. Eu unul as fi dispus sa astept comand des de acolo si m-am obijnuit cu asteptatul. Aici pe curea de 2-3 dolari iti cer astia 50 lei sau mai mult deci ....
Scrie răspuns