Ajutati-ma va rog si pe mine cu o opinie. Cam cat sa ofer pentru un Doxa barbatesc, aur solid, foarte vechi, automatic. E atat de vechi ca nu are telescoape pentru prinderea curelei, ci niste bari subtiri, din aur, in continuarea "picioarelor" (cred ca stiti ce zic). Ceasul e cam murdar, dar la o prima vedere cred ca se poate curati fara probleme. Modelul e clasic, simplu, cu linii la ore si cifre la 12, 3, 6, 9.
Na, e tehnica descrierea mea, nu?
100 euro e mult? E putin?
Multumiri.

