Spor la cumparaturi!
Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro
Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro
Ultimul voucher a plecat spre duras.
Spor la cumparaturi!
Spor la cumparaturi!
Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro
Mersi foarte fainstylus scrie:Ultimul voucher a plecat spre duras.
Spor la cumparaturi!
Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro
Am mai facut rost de un voucher de 10%.
Same rule: primul venit, primul servit!
Numai bine!
Same rule: primul venit, primul servit!
Numai bine!
Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro
Voucher-ul a plecat catre maximus233.
In maxim 2 saptamani mai fac rost de unul.
Voi anunta aici cand este disponibil.
Numai bine!
In maxim 2 saptamani mai fac rost de unul.
Voi anunta aici cand este disponibil.
Numai bine!
Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro
Inca un voucher disponibil! 
mp, primul venit, primul servit
mp, primul venit, primul servit
Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro
Ultimul voucher a plecat catre: andreiaga . Spor la cumparaturi! 
Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro
Ma pot inscrie si eu in cursa pt un nou voucher ? 
- Mi-am bagat toti banii intr-un Rolex.
- De ce ai facut asta?
- Ca sa fie intr-un ceas bun.
- De ce ai facut asta?
- Ca sa fie intr-un ceas bun.
Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro
Normal! 
Sa-mi trimiti te rog un mp sa nu uit si sa-l dau la altcineva.
Numai bine!
Sa-mi trimiti te rog un mp sa nu uit si sa-l dau la altcineva.
Numai bine!
Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro
A plecat si ultimul voucher! 
Spor la cumparaturi!
Spor la cumparaturi!
Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro
Inca un voucher disponibil.
Primul venit, primul servit!
Numai bine!
Primul venit, primul servit!
Numai bine!
Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro
Voucher disponibil!
Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro
Voucher disponibil! Primul venit, primul servit!
Numai bine!
Numai bine!
Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro
Mă înscriu și eu pentru un voucher. Mulțumesc mult.
- Mi-am bagat toti banii intr-un Rolex.
- De ce ai facut asta?
- Ca sa fie intr-un ceas bun.
- De ce ai facut asta?
- Ca sa fie intr-un ceas bun.
Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro
Trimis!
Spor la cumparaturi!
Spor la cumparaturi!
Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro
Mai ai vreun voucher?
Vreau sa iau un ceas zilele acestea. Mersi
Vreau sa iau un ceas zilele acestea. Mersi

