Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro

Donatii ceasuri accesorii cataloage.
stylus
Mesaje: 423
Membru din: 30 Noi 2011, 23:37

Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro

Mesaj de stylus »

Ultimul voucher a plecat spre duras.
Spor la cumparaturi! :)
Avatar utilizator
duras
Mesaje: 22
Membru din: 08 Aug 2014, 14:20

Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro

Mesaj de duras »

stylus scrie:Ultimul voucher a plecat spre duras.
Spor la cumparaturi! :)
Mersi foarte fain :mrgreen:
stylus
Mesaje: 423
Membru din: 30 Noi 2011, 23:37

Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro

Mesaj de stylus »

Am mai facut rost de un voucher de 10%.
Same rule: primul venit, primul servit!
Numai bine!
stylus
Mesaje: 423
Membru din: 30 Noi 2011, 23:37

Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro

Mesaj de stylus »

Voucher-ul a plecat catre maximus233.
In maxim 2 saptamani mai fac rost de unul.
Voi anunta aici cand este disponibil.
Numai bine!
stylus
Mesaje: 423
Membru din: 30 Noi 2011, 23:37

Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro

Mesaj de stylus »

Inca un voucher disponibil! :)
mp, primul venit, primul servit
stylus
Mesaje: 423
Membru din: 30 Noi 2011, 23:37

Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro

Mesaj de stylus »

Ultimul voucher a plecat catre: andreiaga . Spor la cumparaturi! :)
Avatar utilizator
Bogdan11
Mesaje: 1460
Membru din: 30 Iun 2014, 22:02

Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro

Mesaj de Bogdan11 »

Ma pot inscrie si eu in cursa pt un nou voucher ? :?
- Mi-am bagat toti banii intr-un Rolex.
- De ce ai facut asta?
- Ca sa fie intr-un ceas bun.
stylus
Mesaje: 423
Membru din: 30 Noi 2011, 23:37

Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro

Mesaj de stylus »

Normal! :)
Sa-mi trimiti te rog un mp sa nu uit si sa-l dau la altcineva.
Numai bine!
stylus
Mesaje: 423
Membru din: 30 Noi 2011, 23:37

Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro

Mesaj de stylus »

A plecat si ultimul voucher! :D
Spor la cumparaturi!
stylus
Mesaje: 423
Membru din: 30 Noi 2011, 23:37

Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro

Mesaj de stylus »

Inca un voucher disponibil.

Primul venit, primul servit!

Numai bine!
stylus
Mesaje: 423
Membru din: 30 Noi 2011, 23:37

Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro

Mesaj de stylus »

Voucher disponibil!
stylus
Mesaje: 423
Membru din: 30 Noi 2011, 23:37

Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro

Mesaj de stylus »

Voucher disponibil! Primul venit, primul servit!
Numai bine!
Avatar utilizator
Bogdan11
Mesaje: 1460
Membru din: 30 Iun 2014, 22:02

Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro

Mesaj de Bogdan11 »

Mă înscriu și eu pentru un voucher. Mulțumesc mult.
- Mi-am bagat toti banii intr-un Rolex.
- De ce ai facut asta?
- Ca sa fie intr-un ceas bun.
stylus
Mesaje: 423
Membru din: 30 Noi 2011, 23:37

Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro

Mesaj de stylus »

Trimis!
Spor la cumparaturi! :)
bullt16
Mesaje: 18
Membru din: 01 Feb 2015, 15:45

Re: Donez voucher de 10% pt. watchoshop.ro

Mesaj de bullt16 »

Mai ai vreun voucher?

Vreau sa iau un ceas zilele acestea. Mersi
Scrie răspuns