Salutare
Am gasit second hand urme minime de uzura alaturi de factura si toate cele acest ceas: http://www.bb-shop.ro/ceas-de-mana-barb ... 124-4.html la suma de 700 lei cu vechime de 1 an jumatate abia purtat.
Merita? daca da cum si unde sa il duc la verificat.
Astept si alte sfaturi pe subiect multumesc.
Ceas Certina DS Podium SH
Re: Ceas Certina DS Podium SH
Din punctul meu de vedere nu merita , Eta G10 nu este ceea ce trebuie . 
Re: Ceas Certina DS Podium SH
De 700lei poți sa îți iei un certina sh cu eta 955.112.
Re: Ceas Certina DS Podium SH
Mai bine nou...
Re: Ceas Certina DS Podium SH
Multumesc tuturor.