CITIZEN CB0010-02E

Discutii intre pasionati.
Scrie răspuns
Notka
Mesaje: 48
Membru din: 04 Ian 2011, 16:32
Localitate: Timisoara
Contact:

CITIZEN CB0010-02E

Mesaj de Notka »

Mi-as dori un ceas cat mai precis. Ce parere aveti despre CITIZEN CB0010-02E:
http://www.citizenwatch.com/COA/English ... CB0010-02E
Avatar utilizator
ate14
Mesaje: 1722
Membru din: 06 Ian 2009, 17:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CITIZEN CB0010-02E

Mesaj de ate14 »

Avand in vedere ca iti doresti un ceas cat mai precis, acesta reprezinta o solutie foarte buna.
Vad ca e radio controlat, are si calendar perpetuu, e eco-drive, deci il cumperi si ai uiti de orice fel de reglaj! In plus are safir, ramane doar sa gasesti de unde sa-l cumperi :wink:
Time is on my side!
Born an original, don`t die a copy!
Notka
Mesaje: 48
Membru din: 04 Ian 2011, 16:32
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: CITIZEN CB0010-02E

Mesaj de Notka »

L-am gasit pe ceasuridemana.ro la 1000 Ron, dar mi-ar place sa-l vad inainte de al cumpara. Mi se pare cam gros.
Avatar utilizator
Workman
Mesaje: 2682
Membru din: 22 Sep 2009, 00:01
Localitate: Bucuresti

Re: CITIZEN CB0010-02E

Mesaj de Workman »

L-am luat eu azi.cc :P
Daca vrei info, intreaba-ma. :?:
"Timpul este intervalul dintre chemarea lui Dumnezeu si raspunsul nostru" (pr. Dumitru Staniloaie)
"Nu te teme de ziua de mâine, Dumnezeu este deja acolo" (Sf. Nectarie de Eghina)
catalinus
Mesaje: 1224
Membru din: 22 Ian 2009, 21:09

Re: CITIZEN CB0010-02E

Mesaj de catalinus »

Workman scrie:L-am luat eu azi.cc :P
Daca vrei info, intreaba-ma. :?:
Asteptam review-ul - cum e ca dimensiune / comfort ?
otto
Mesaje: 7
Membru din: 12 Oct 2011, 12:25

Re: CITIZEN CB0010-02E

Mesaj de otto »

Am si eu unul, nu e gros, are 10mm grosime.

Vezi de unde cumperi, ca sunt variante si cu safir, si cu cristal mineral.
Scrie răspuns