Pe ce ni s-a pus pata. :-)
Re: Pe ce ni s-a pus pata. :-)
De ce e nevoie de Power Reserve la un Eco-Drive?Clipper scrie:AW7010-54L
Si ca sa raspund si eu in acelasi ton ca si Clipper
807.L.10
Il y a d'enivrant [...] le plaisir aristocratique de déplaire! - Baudelaire
- gherghin nicolae
- Moderator
- Mesaje: 6401
- Membru din: 08 Ian 2009, 21:55
- Localitate: petrosani
Re: Pe ce ni s-a pus pata. :-)
3135
,,Daca ne-am putea vinde EXPERIENTA , la pretul care ne-a costat , am fi cu totii MILIONARI "
-Abigail Van Buren
,,Investitia in cunoastere are cea mai buna dobinda "
-Abigail Van Buren
,,Investitia in cunoastere are cea mai buna dobinda "
Re: Pe ce ni s-a pus pata. :-)
Nu stiu ce sa zic, daca e de forma, sa zicem ca e okay, daca nu e de forma, poate ca nu tine acumulatorul suficient de mult, iar asta e nasol. Eu la Seiko Astron, de cand il am, l-am tinut saptamani intregi in birou, fara lumina si nu am vazut niciodata sa se urneasca un vreun fel rezerva de putere. Daca acest eco drive nu intra "in hibernare", poate ca e rost sa vezi si power reserve sa se modifice.Achraf scrie:De ce e nevoie de Power Reserve la un Eco-Drive?Clipper scrie:AW7010-54L
Si ca sa raspund si eu in acelasi ton ca si Clipper:
807.L.10
edit: eu am raspuns in locul lui Zar, ca stiam si eu ceasul
Re: Pe ce ni s-a pus pata. :-)
Eu am modelul de Bressel clasic, pe negru, cu 6497.
Nu exista replici de Jeanrichard. Site-ul prezentat de tine importa de pe alte portaluri anunturi de vanzare si pune preturi la plezneala.
Nu exista replici de Jeanrichard. Site-ul prezentat de tine importa de pe alte portaluri anunturi de vanzare si pune preturi la plezneala.
-
ares_gabriel
- Mesaje: 98
- Membru din: 20 Dec 2015, 22:12
- Localitate: Tecuci GL
- Contact:
Re: Pe ce ni s-a pus pata. :-)
Seara buna tuturor!
Preferatul meu:

Preferatul meu:

Homo sapiens non urinat in ventum. (saggezza popolare...)
Re: Pe ce ni s-a pus pata. :-)
Achraf scrie:De ce e nevoie de Power Reserve la un Eco-Drive?Clipper scrie:AW7010-54L
La fel ca la oricare alt mecanism cu PR - pt. a vedea tot timpul nivelul energiei.
AR1070-56E
Re: Pe ce ni s-a pus pata. :-)
D.p.m.d.v. este o functie foarte utila indiferent de tip mecanism.
AR1070-56E
-
Legionaru'
- Mesaje: 171
- Membru din: 07 Noi 2016, 22:37
- Localitate: Craiova
Re: Pe ce ni s-a pus pata. :-)
foarte frumos Seiko, ce model este?
Re: Pe ce ni s-a pus pata. :-)
Seiko Automatic Presage SARX017adl scrie:foarte frumos Seiko, ce model este?
-
Legionaru'
- Mesaje: 171
- Membru din: 07 Noi 2016, 22:37
- Localitate: Craiova
Re: Pe ce ni s-a pus pata. :-)
Este SARX015.
tgd, SARX017 are varful secundarului rosu si curea de piele.
tgd, SARX017 are varful secundarului rosu si curea de piele.
Ultima oară modificat 03 Ian 2017, 17:49 de către Legionaru', modificat 1 dată în total.










