Ceasul functioneaza perfect si acum. E genial.andreycatalin scrie:Este un ceas superb,am avut si eu acest model însă l-am dăruit cuiva.
Acum am o comanda in curs tot pentru acest model,adus din SUA,pentru ca in Romania costa aproape dublu.
Sa il porti sănătos!
Casio G-Shock GW-6900-1 MultiBand 6
Re: Casio G-Shock GW-6900-1 MultiBand 6
Re: Casio G-Shock GW-6900-1 MultiBand 6
Foarte foarte multumit de ceas. Se prezinta perfect.
Re: Casio G-Shock GW-6900-1 MultiBand 6
In continuare impecabil acest ceas. Folosit prin toate oceanele lumii, si la temperaturi extreme. Excelent.