Frumos.
Care este povestea cu limbile alea?
@timetwister
Foarte frumos diverul.
Frumos.
Merci! Accept donatia!Bogdan11 scrie:Am eu una perfecta:Mircea scrie:Wow ce de frumuseti!
Achraf, Omega ala merge pe o curea maro, din piele de strut.
http://www.ceasornicar.ro/forum/viewtop ... 20&t=33558
Nici una speciala.sunt pe drum alea intacteMircea scrie:Frumos.
Care este povestea cu limbile alea?.
eram curios cum a cazut substanta de pe ele. titrium?marian_sro scrie:
Nici una speciala.sunt pe drum alea intacte

este foarte frumos, sa-l porti sanatos.marian_sro scrie:Mircea, tritium este...habar nu am cum a cazut...nici nu imi bat capul.imi doream ceasul demult
Un pic mai vechi.anii 80.defapt imi doream acest model.s-a nimerit asta la un pret cat sa merite investitia in alte limbi si un service cand o fi.Mircea scrie:este foarte frumos, sa-l porti sanatos.marian_sro scrie:Mircea, tritium este...habar nu am cum a cazut...nici nu imi bat capul.imi doream ceasul demult
eram doar curios, de obicei, nu cade asa usor. ceasul e din anii '90 presupun.
Frumos! Sa il porti cu placere.timetwister scrie: