Ce purtati astazi ?

Aici se pot posta poze, cataloage si videoclipuri ale ceasurilor detinute de pasionati!
Scrie răspuns
Mircea
Mesaje: 1475
Membru din: 12 Mar 2015, 18:00

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de Mircea »

marian_sro scrie:In fiecare zi
Imaginepictures upload
Frumos.
Care este povestea cu limbile alea?

@timetwister
Foarte frumos diverul.
Avatar utilizator
Achraf
Moderator
Mesaje: 8197
Membru din: 04 Dec 2007, 07:56
Contact:

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de Achraf »

Bogdan11 scrie:
Mircea scrie:Wow ce de frumuseti!

Achraf, Omega ala merge pe o curea maro, din piele de strut.
Am eu una perfecta:
http://www.ceasornicar.ro/forum/viewtop ... 20&t=33558

8)
Merci! Accept donatia! :lol:
Il y a d'enivrant [...] le plaisir aristocratique de déplaire! - Baudelaire
Avatar utilizator
Achraf
Moderator
Mesaje: 8197
Membru din: 04 Dec 2007, 07:56
Contact:

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de Achraf »

Imagine
Il y a d'enivrant [...] le plaisir aristocratique de déplaire! - Baudelaire
dorin 69
Mesaje: 970
Membru din: 13 Oct 2012, 20:24
Localitate: Bistrita

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de dorin 69 »

Superb Seiko,Blowup.
Felicitari.
,
Blowup
Mesaje: 1118
Membru din: 07 Iul 2012, 17:52

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de Blowup »

Imagine
Tokoloshe ... snobletea obliga.
marian_sro
Mesaje: 928
Membru din: 03 Iul 2012, 10:03

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de marian_sro »

Mircea scrie:
marian_sro scrie:In fiecare zi
Imaginepictures upload
Frumos.
Care este povestea cu limbile alea?.
Nici una speciala.sunt pe drum alea intacte
Mircea
Mesaje: 1475
Membru din: 12 Mar 2015, 18:00

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de Mircea »

marian_sro scrie:
Nici una speciala.sunt pe drum alea intacte
eram curios cum a cazut substanta de pe ele. titrium?
cat.27
Mesaje: 818
Membru din: 25 Aug 2011, 20:56

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de cat.27 »

O seara buna :

Imagine
Va spun aici buna ziua in caz ca uit sa o spun in mesajele mele !
marian_sro
Mesaje: 928
Membru din: 03 Iul 2012, 10:03

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de marian_sro »

Mircea, tritium este...habar nu am cum a cazut...nici nu imi bat capul.imi doream ceasul demult
Mircea
Mesaje: 1475
Membru din: 12 Mar 2015, 18:00

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de Mircea »

marian_sro scrie:Mircea, tritium este...habar nu am cum a cazut...nici nu imi bat capul.imi doream ceasul demult
este foarte frumos, sa-l porti sanatos.
eram doar curios, de obicei, nu cade asa usor. ceasul e din anii '90 presupun.
marian_sro
Mesaje: 928
Membru din: 03 Iul 2012, 10:03

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de marian_sro »

Mircea scrie:
marian_sro scrie:Mircea, tritium este...habar nu am cum a cazut...nici nu imi bat capul.imi doream ceasul demult
este foarte frumos, sa-l porti sanatos.
eram doar curios, de obicei, nu cade asa usor. ceasul e din anii '90 presupun.
Un pic mai vechi.anii 80.defapt imi doream acest model.s-a nimerit asta la un pret cat sa merite investitia in alte limbi si un service cand o fi.
Mulțumesc.
orf3us
Mesaje: 77
Membru din: 06 Apr 2015, 09:51
Localitate: Cluj - Bucuresti

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de orf3us »

Imagine
borsy
Mesaje: 405
Membru din: 03 Mar 2016, 23:26

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de borsy »

timetwister scrie:Imagine
Frumos! Sa il porti cu placere.
„Nu sunt deștept, dar când mă uit în jur prind curaj" Ion Creanga
andudu
Mesaje: 96
Membru din: 25 Apr 2012, 14:02
Localitate: Iasi

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de andudu »

Omega calibru 613
Imagine
Avatar utilizator
dandsoo
Membru Special
Mesaje: 468
Membru din: 25 Mar 2007, 22:44
Localitate: Bucuresti

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de dandsoo »

Bulova Greenlander
Imagine
Imagine Imagine
Imagine
Scrie răspuns