
Ce purtati astazi ?
- Raul Bordas
- Mesaje: 524
- Membru din: 20 Noi 2013, 11:30
- Localitate: Baia Mare
- Contact:
Re: Ce purtati astazi ?
Azi am purtat un 3000 dupa care voi avea un off
....

O zi buna va doresc.

O zi buna va doresc.
Inainte de a fi intelept si batran trebuie sa fii tanar si naiv
Nu aduce anul ce aduce clipa
Lucrurile bune se intampla celor ce au rabdare
Nu aduce anul ce aduce clipa
Lucrurile bune se intampla celor ce au rabdare
Re: Ce purtati astazi ?
Poza e mai veche dar asta port azi:


-
freeforsound
- Mesaje: 270
- Membru din: 21 Iul 2012, 21:23
- Localitate: Bucuresti
Re: Ce purtati astazi ?

“Buzunarele goale nu au tinut pe nimeni sarac, gandirea saraca a facut asta”
Robert Kiyosaki
Robert Kiyosaki
- calin gabi
- Mesaje: 3019
- Membru din: 04 Oct 2008, 14:21
- Localitate: Pitesti
Re: Ce purtati astazi ?
Cauta alta solutie de curea,bratara, ca asta din foto nu il avantajeaza.freeforsound scrie:
Nici un om nu este liber, dacă nu este propriul său stăpân
-
freeforsound
- Mesaje: 270
- Membru din: 21 Iul 2012, 21:23
- Localitate: Bucuresti
Re: Ce purtati astazi ?
In realitate arata mult mai bine, bratara originala nu-mi place. Solutii mai sunt !
“Buzunarele goale nu au tinut pe nimeni sarac, gandirea saraca a facut asta”
Robert Kiyosaki
Robert Kiyosaki
Re: Ce purtati astazi ?

"Timpul este intervalul dintre chemarea lui Dumnezeu si raspunsul nostru" (pr. Dumitru Staniloaie)
"Nu te teme de ziua de mâine, Dumnezeu este deja acolo" (Sf. Nectarie de Eghina)
"Nu te teme de ziua de mâine, Dumnezeu este deja acolo" (Sf. Nectarie de Eghina)
Re: Ce purtati astazi ?
Polar loop.

Daca stii sa butonezi bratara....

Uneori afli si ora exacta.

Daca stii sa butonezi bratara....

Uneori afli si ora exacta.
Homo suus fortuna faber est.
- satiriadis
- Mesaje: 1297
- Membru din: 02 Mar 2008, 09:17
- Localitate: Rahova Inc
- satiriadis
- Mesaje: 1297
- Membru din: 02 Mar 2008, 09:17
- Localitate: Rahova Inc
- satiriadis
- Mesaje: 1297
- Membru din: 02 Mar 2008, 09:17
- Localitate: Rahova Inc
-
danchristian431
- Mesaje: 117
- Membru din: 15 Iun 2012, 21:59
- Localitate: Bucuresti
Re: Ce purtati astazi ?
"Pilot" watch "custom made inGermany"
M-am bucurat mult sa ma uit la ceasul "custom made in Germany"
Multumesc si pe aceasta cale "mesterului" care l-a infiintat si "colegului curelar" ce a facut bratara!
In drum spre Cluj......

....o zi in Bucuresti......

....foto de "impresie">>>>


....mecanism UNITAS, ace personalizate, secundar la ora 9, functioneaza peste 48 ore la o singura tragere....Un super ceas!!!
D.
PS. Sper ca viitorul sa fie cu tic-tac.....elevetian ...sau englezesc....sau romanesc...sau ..tic-tac "de buzunar" ....sau...doar tic-tac
M-am bucurat mult sa ma uit la ceasul "custom made in Germany"
Multumesc si pe aceasta cale "mesterului" care l-a infiintat si "colegului curelar" ce a facut bratara!
In drum spre Cluj......

....o zi in Bucuresti......

....foto de "impresie">>>>


....mecanism UNITAS, ace personalizate, secundar la ora 9, functioneaza peste 48 ore la o singura tragere....Un super ceas!!!
D.
PS. Sper ca viitorul sa fie cu tic-tac.....elevetian ...sau englezesc....sau romanesc...sau ..tic-tac "de buzunar" ....sau...doar tic-tac
- Raul Bordas
- Mesaje: 524
- Membru din: 20 Noi 2013, 11:30
- Localitate: Baia Mare
- Contact:
Re: Ce purtati astazi ?
Un ceas de o valoare sentimentala enorma,dar la care oricat ma straduiesc nu-i gasesc o curea sa-mi placa.
Parca as fii mai aproape de adevar cu cureaua asta,desi....

Parca as fii mai aproape de adevar cu cureaua asta,desi....

Inainte de a fi intelept si batran trebuie sa fii tanar si naiv
Nu aduce anul ce aduce clipa
Lucrurile bune se intampla celor ce au rabdare
Nu aduce anul ce aduce clipa
Lucrurile bune se intampla celor ce au rabdare











