Buna ziua,
Si eu sant interesat de un watchwinder,dar mi-ar place sa mi-l construiesc eu.
As avea nevoie de la cineva care se pricepe,cum ar fi ideal un program de functionare,adica cat timp sa se roteasca orar,cat timp antiorar,cat sa stea oprit.Restul o sa incerc sa realizez eu(automatizarea si transmisia)
Sper la final sa iasa ceva interesant.Componentele le voi grupa intr-o cutie auxiliara care nu se va vedea,iar ceasurile
intr-o cutie frumoasa de lemn.Il voi alimenta la 220v,pt ca consumul este f.mic.
Momentan am realizat ceva,dar incerc sa gasesc functionarea optima,inainte de montaj.
